"Zakup w ciemno" od 1 marca w TTV. O czym jest program?

"Zakup w ciemno" w TTV
"Zakup w ciemno" w TTV
Źródło: TTV
Kupilibyście coś w ciemno? W nowym programie TTV handlarze zaryzykują, kupując palety pełne tajemniczych produktów. Liczyć mogą na wielki zysk lub kosztowną porażkę. Każdy odcinek "Zakupu w ciemno" to emocjonująca walka o najlepsze produkty. Od markowych ubrań po drogą elektronikę, uczestnicy muszą zdecydować, ile są w stanie zapłacić za towar, którego nie widzieli. Po odkryciu zawartości palety, w końcu dowiedzą się, czy ich zakup okazał się strzałem w dziesiątkę, czy kosztownym błędem. Czy któremuś z handlarzy uda się zdobyć fortunę?

Nadchodzi nowy reality show prosto z hal magazynowych wypełnionych towarami od wielkich sieci handlowych oraz produktami ze zwrotów konsumenckich! "Zakup w ciemno" zadebiutuje na antenie TTV już 1 marca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wiosna 2023 w TTV

"Zakup w ciemno" w TTV – o czym jest program?

"Kupuj w ciemno i zdobądź fortunę lub odejdź z niczym" - to hasło nowego programu TTV, który wiosną przyciągnie tłumy widzów, zainteresowanych emocjonującymi rozgrywkami i ryzykiem, jakie podejmują w nim doświadczeni handlarze. W każdym odcinku programu, kilku odważnych i nieustraszonych sprzedawców rywalizuje ze sobą, starając się zdobyć najbardziej wartościowy towar. Wszyscy uczestnicy licytują wystawione palety pełne produktów, licząc na prawdziwy strzał w dziesiątkę. Tylko wygrana licytacja daje im prawo do otwarcia palety i odkrycia tajemniczych produktów, które zawiera. Handlarze mogą trafić na markowe ubrania, drogą elektronikę, biżuterię czy kosmetyki o wartości kilku razy większej niż cena, którą zapłacili za całą paletę. Z drugiej strony, mogą natknąć się na wiele rzeczy, które są małowartościowe lub niewarte nic. Wszystko zależy od szczęścia, intuicji i umiejętności oceny ryzyka.

Ryzyko jest częścią gry i każdy z uczestników musi pamiętać o tym, że może przegrać. Wiele zależy od tego, jakie informacje uda im się zdobyć na temat palety, którą chcą kupić. Czasem na pierwszy rzut oka wydaje się, że zawiera ona wiele wartościowych przedmiotów, ale okazuje się, że są one uszkodzone lub po prostu nie posiadają już wartości rynkowej. Rywalizacja będzie zacięta, dlatego wszyscy muszą być czujni i zawsze mieć oczy szeroko otwarte, by nie przegapić żadnej okazji. Po wygranej licytacji, uczestnicy muszą otworzyć paletę i odkryć, co zawiera. To moment prawdy, kiedy dowiadują się, czy ich decyzja okaże się szczęściem, czy tylko kosztownym błędem. Program "Zakup w ciemno" to emocjonująca zabawa, która zaangażuje także widzów.

"Zakup w ciemno" w TTV – bohaterowie

W każdym odcinku kilku doświadczonych handlarzy i nie obawiających się ryzyka sprzedawców konkuruje ze sobą walcząc o zdobycie najbardziej wartościowego towaru. Wszyscy uczestnicy licytują wystawione palety pełne produktów, licząc na prawdziwy strzał w dziesiątkę. Za niewielkie pieniądze mogą trafić na markowe ciuchy, drogą elektronikę, ale mogą też spektakularnie przeszarżować. Po wygranej licytacji dowiedzą się, co zawierają zakupione palety i policzą, ile zarobili lub stracili. Czy komuś uda się zarobić fortunę?

Zobacz zwiastun programu:

"Zakup w ciemno" w TTV – kiedy oglądać?

Premierowe odcinki programu "Zakup w ciemno" w TTV będzie można oglądać od 1 marca poniedziałku do czwartku o godzinie 20. 00 w TTV.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości