Co 19 lutego w "Co Za Tydzień"? Relacja premiery spektaklu "Gra" i koncertu Basi Trzetrzelewskiej

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja z premiery spektaklu "Gra" i koncertu Basi Trzetrzelewskiej. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 19 lutego o 11.30 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Premiera spektaklu "Gra" z Julią Wieniawą i Adamem Woronowiczem

Ekipa programu "Co Za Tydzień" była w teatrze Garnizon Sztuki w Warszawie na spektaklu "Gra". To emocjonująca sztuka łamiąca stereotypy. Uznany dziennikarz polityczny niespodziewanie musi przeprowadzić wywiad z gwiazdą młodego pokolenia. W programie "Co Za Tydzień" rozmowa z odtwórcami głównych ról - Julią Wieniawą i Adamem Woronowiczem.

Projekt Zima w Szklarskiej Porębie

Położona u stóp Szrenicy Szklarska Poręba jest jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na Dolnym Śląsku. Malownicze widoki, szlaki piesze, rowerowe, klimatyczne schroniska, stoki narciarskie, to tylko jedne z licznych walorów tego miasta. Zobaczcie koniecznie, jakie atrakcje czekały na narciarzy w programie "Co Za Tydzień".

Relacja z koncertu Basi Trzetrzelewskiej

Basia Trzetrzelewska to polska piosenkarka o światowej sławie. Wykonuje muzykę, będącą połączeniem współczesnego jazzu i ambitnego popu, o charakterystycznym, południowoamerykańskim brzmieniu. Twórczość Basi jest mocno inspirowana amerykańskim soulem i jazzem, w tym utworami Arethy Franklin i Stevie’ego Wondera, oraz muzyką Ameryki Południowej, szczególnie brazylijską. Największą sławę zyskała w Stanach, Japonii, Wielkiej Brytanii i Francji. Obecnie wokalistka dzieli życie między dwa kraje - Wielką Brytanię i Polskę. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była z kamerami na koncercie artystki. W programie rozmowa ze światowej sławy piosenkarką.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości