Programy

Co 22 stycznia w "Co za tydzień"? Relacja z gali Paszportów "Polityki" i planu "Pokusy"

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja z gali Paszportów "Polityki" i planu "Pokusy". W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 22 stycznia o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Paszporty "Polityki" - 30 lat promowania polskiej kultury

Paszporty "Polityki" 2022 rozdane zostały 17 stycznia 2023 roku. Na ceremonii wręczenia nagród pojawiły się gwiazdy związane ze światem kultury oraz znani dziennikarze. W jubileuszowym roku 30-lecia Paszportów "Polityki" nagrodzono m.in. troje Kreatorów Kultury: pisarkę Dorotę Masłowską, malarza Wilhelma Sasnala i Ryszarda Poznakowskiego, kompozytora i współtwórcę zespołu Trubadurzy. Zobaczcie koniecznie relację z tego wydarzenia w programie "Co Za Tydzień"!

Rozmowy z aktorami "Na Wspólnej"

Podczas jubileuszowej sesji zdjęciowej ekipa programu "Co Za Tydzień" zapytała aktorów, od czego zaczęła się ich przygoda z tą produkcją i jak wspominają atmosferę i początki pracy nad serialem. Co powiedzieli Robert Kudelski, Joanna Jabłczyńska, Grażyna Wolszczak czy Anna Guzik? Zobaczcie koniecznie!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Na planie "Na twoim miejscu"
Na planie "Na twoim miejscu" Źródło: "Co za Tydzień"

Wizyta na planie "Pokusy"

Ekipa programu "Co Za Tydzień" była także na planie filmu "Pokusa" Marii Sadowskiej. Główna bohaterka – Inez to aspirująca dziennikarka. Ciąg intryg sprawi, że młoda dziewczyna znajdzie się w potrzasku. W rolach głównych Helena Englert i Piotr Stramowski. Jakie były wrażenia podczas pracy na planie. Sprawdźcie koniecznie!

"Mizantrop" w Teatrze Narodowym w Warszawie

Na scenie Teatru Narodowego Jan Englert wyreżyserował "Mizantropa" Moliere’a w doborowej obsadzie. W roli Alcesta Grzegorz Małecki. W tej ponadczasowej komedii charakterów jest więcej ciekawych postaci kobiecych jak choćby Arsinoe w wykonaniu Beaty Ścibakówny. Zobaczcie relację ze spektaklu w programie "Co Za Tydzień".

Rozmowa z aktorami serialu "The Last of Us"

Serial "The Last of Us" to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji platformy HBO Max, która jest równocześnie ekranizacją gry o tym samym tytule. Pierwszy odcinek wyemitowano 16 stycznia 2023 roku i bił on rekordy popularności. Redakcja programu "Co Za Tydzień" miała okazję porozmawiać z twórcami i osadą serialu, którym zachwycają się recenzenci i widzowie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości