Co 26 lutego w "Co Za Tydzień"? Rozmowy z uczestnikami "Azji Express" i wizyta na planie "Sekretów życia"

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. rozmowy z uczestnikami "Azji Express" i wizyta na planie "Sekretów życia". W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 26 lutego o 11.30 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dorota Wellman długo starała się o dziecko. "Moja mama martwiła się"
Dorota Wellman w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do problemu bezpłodności.

Rozmowy z uczestnikami "Azja Express"

Ekipa programu "Co Za Tydzień" była na planie zdjęciowym związanym z nowym sezonem programu "Azja Express". Głównym elementem programu jest wyścig po zwycięstwo. Choć dla uczestników to także pokonanie własnych słabości i nowe wyzwania dla nich i dla ich najbliższych. W programie "Co Za Tydzień" rozmowy z uczestnikami.

Projekt Zima w Białce Tatrzańskiej

Białka Tatrzańska to wieś położona zaledwie dwadzieścia kilometrów od Zakopanego. To tutaj znajduje się największa stacja narciarska na Podhalu usytuowana na ponad 900 m n.p.m. Kotelnica Białczańska słynie z tras o różnej skali trudności z zachwycającymi widokami na Tatry Wysokie oraz wód termalnych rozgrzewających amatorów zimowego szaleństwa. Zobaczcie koniecznie, jakie atrakcje czekały na narciarzy w programie "Co Za Tydzień".

Relacja z planu serialu "Sekrety życia"

Widzowie TVN będą mogli śledzić losy bohaterów nowego paradokumentu "Sekrety życia". Poznamy w nim historie ludzi, którzy przychodzą na siłownię nie tylko po to, by zadbać o swoją sylwetkę, ale też zwierzyć się ze swoich sekretów. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była na planie serialu.

"Sekrety życia" – od kiedy w TVN?
"Sekrety życia" – od kiedy w TVN?
"Sekrety życia" – od kiedy w TVN?
Źródło: TVN

Rozmowa z Dorotą Welmann

Dorota Wellman po raz pierwszy zaprosi widzów do zupełnie nowej gry telewizyjnej - "Kto to wie?". Prowadząca połączy się wirtualnie z uczestnikami i sprawdzi ich intuicję. Z prezenterką TVN rozmawiał Olivier Janiak z programu "Co Za Tydzień".

Dorota Wellman prowadzą w programie "Kto to wie?"
"Kto to wie?" - nowy program Doroty Wellman już wiosną w TVN
Dorota Wellman prowadzą w programie "Kto to wie?"
Źródło: Materiały prasowe
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości