Programy

Co 4 grudnia w "Co za tydzień"? Finałowa sesja "Top Model", 20-lecie pracy Dawida Wolińskiego

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. finałowa sesja w programie "Top Model" i kulisy pokazu Dawida Wolińskiego. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 4 grudnia o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Finał programu "Top model"

W półfinałowym odcinku "Top Model" jurorzy zdecydowali, że do finału w 11. edycji programu dostały się: Natalia Woś, Michalina Wojciechowska i Klaudia Nieścior. Dla finalistek to ostatnia prosta przed ostatecznych werdyktem. Tym razem o wygranej zadecydują widzowie. Wcześniej dziewczyny przybyły na słoneczną Dominikanę, aby wziąć udział w sesji panelowej. Zobaczcie koniecznie, co powiedziały w programie "Co Za Tydzień"!

Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model" Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

20-lecie pracy Dawida Wolińskiego

Dawid Woliński świętuje 20-lecie swojej pracy. Z tej okazji zaprezentował swoją najnowszą kolekcję. Nie ma kompletnej kreacji bez odpowiedniej podstawy. Dlatego też kolekcję wzbogacił Edgardo Osorio projektant obuwia, zaprzyjaźniony z jurorem "Top Model". Ekipa programu "Co Za Tydzień" rozmawiała z projektantami.

Zabawka Roku 2022

Zbliżają się Mikołajki i święta, a więc czas obdarowywania się prezentami. Na upominki liczą szczególnie najmłodsi. Czym się kierować planując prezenty mikołajkowe? Jak wybrać zabawkę kreatywną, atrakcyjną i bezpieczną a do tego taką, która sprawi dużą radość dziecku? Cenne podpowiedzi rodzice mogą znaleźć, obserwując konkurs na Zabawkę Roku. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była obecna na wydarzeniu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości