Co 4 września na antenie "Co za tydzień"? Wizyta na planie filmu "Teściowie 2" i On Air Festival

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. wizyta na planie filmu "Teściowie 2", spektaklu "Sen nocy letniej" we Wrocławiu i On Air Festival. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 18 września o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

"Teściowie 2" - wizyta na planie

W niedzielnym odcinku programu "Co Za Tydzień" ekipa programu odwiedzi aktorów i twórców na planie drugiej części filmu "Teściowie". W pierwszej części tytułowi, choć niedoszli teściowie obrzucali się nawzajem winą za ucieczkę swoich dzieci sprzed ołtarza. Usłyszeliśmy wiele tajemnic i argumentów - jak w rasowym pojedynku. Jakie wydarzenia czekają nas w drugiej odsłonie filmu? Opowiedzą o tym Izabela Kuna, Maja Ostaszewska czy Adam Woronowicz. Widzowie drugą część filmu "Teściowie" obejrzą w przyszłym roku.

"Sen nocy letniej" - spektakl w Teatrze Polskim we Wrocławiu

"Sen nocy letniej" Szekspira to jedna z najzabawniejszych sztuk poświęconych naturze uczuć. Komedia pomyłek z motywami antycznymi, utrzymana w klimacie baśni poetyckiej urzekła reżyserkę Magdalenę Piekorz. Jest ona laureatką Złotych Lwów w Gdyni za film "Pręgi". Przed laty jej życiowe plany pokrzyżowała ciężka choroba. Co powiedziała o swojej sztuce? Odpowiedź w programie!

Wyjątkowy koncert na urodziny Sopotu

Piękne plaże, najsłynniejsze w Polsce molo i kultowy deptak - tak w kilku słowach można opisać Sopot. Uwielbiany przez turystów kurort obchodzi w tym roku 120 urodziny. Z tej okazji w Operze Leśnej odbył się wyjątkowy koncert. Dyrektorem artystycznym wydarzenia był Andrzej Smolik. Artyści obok własnych utworów zaśpiewali także te zaproponowane przez Andrzeja Smolika. Co powiedzieli o wydarzeniu ekipie programu "Co Za Tydzień"?

Zespół Voo Voo nagrywa nową płytę

On Air Festival - co się działo?

ON AIR Festival odbył się 8-9 września na warszawskim lotnisku Bemowo. Ideą nowego festiwalu muzycznego było połączenie różnych gatunków muzycznych – od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip hop, po muzykę eksperymentalną. Na scenie wystapili artyści tacy jak Artur Rojek czy Bartosz "Baash" Schmidt. Co powiedzieli o wydarzeniu?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości