Programy

19-latka dostała złoty bilet "Top Model". Jurorzy nie mieli wątpliwości

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
 Aleksandra Helis – złoty bilet "Top Model"

Aleksandra Helis będzie pierwszą osobą, która zamieszka w domu modelek i modeli. Dziewczyna dostała od jurorów zloty bilet, dzięki temu ominie etap bootcampu.

Przepiękna uczestniczka od razu zachwyciła jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Jurorzy nie mogli oderwać od niej wzroku. Co wiemy o Aleksandrze Helis?

Aleksandra Helis – złoty bilet "Top Model" – kim jest, skąd pochodzi, wiek

Aleksandra Helis ma 19 lat. Pochodzi z Zielonki pod Warszawą. Dziewczyna niedawno rzuciła studia i postanowiła znaleźć swoją drogę życiową. Studiowała American Studies, jednak nie spodobał jej się ten kierunek. Dlatego zdecydowała się spróbować swoich sił w modelingu i zgłosić się na casting do "Top Model".

Joanna Krupa o początkach w modelingu
Joanna Krupa o początkach w modelingu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Helis – złoty bilet "Top Model" – casting

Aleksandra Helis na castingu do "Top Model" pojawiła się w tajemnicy przed swoimi bliskimi. Powiedziała rodzinie, że wyjeżdża na studia. Prawdę o porzuceniu edukacji postanowiła wyjawić dopiero po tym, jak zakwalifikuje się do kolejnego etapu. Alex, gdyż taki pseudonim ma 19-latka, nie posiada doświadczenia w modelingu. Nigdy wcześniej nie brała udziału w żadnych sesjach zdjęciowych ani pokazach mody. Jak zareagowali na nią jurorzy?

"Mega lazurowe oczy- aparat, takie lubi" – zachwycał się Marcin Tyszka.

"Jesteś młodziutka, jeszcze trochę nieświadoma, ale bardzo piękna. Masz wspaniałe warunki. Jestem absolutnie na tak" – dodała Katarzyna Sokołowska.

W programie Alex chcieli zobaczyć też Dawid Woliński i Joanna Krupa. Jury było zgodne, że dziewczynie należy się złoty bilet.

Aleksandra Helis – złoty bilet "Top Model" – Instagram

Aleksandra Helis prowadzi oficjalne konto na Instagramie. Znajdziecie ją pod nickiem @aleksandraheliss.

Srebrny bilet "Top Model" – kto go dostał?

W tym sezonie na uczestników czekał nie tylko złoty, ale także srebrny bilet. Z nadesłanych online zgłoszeń każdy z jurorów wybrał jedno, które zrobiło na nim największe wrażenie. Widzowie w głosowaniu na oficjalnej stronie internetowej programu zdecydowali, że srebrny bilet zdobył Fabian Sokołowski. Chłopak automatycznie zakwalifikował się do etapu bootcampu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości