Co 22 maja na antenie "Co za tydzień"? Kulisy spektaklu z Danutą Stenką i roast Pudziana

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku "Co Za Tydzień" kulisy spektaklu "Maria Stuart" z Danutą Stenką i roastu Mariusza Pudzianowskiego, a także teledysku Partycji i Grzegorza Markowskich. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 22 maja o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

"Maria Stuart" - spektakl z Danutą Stenką

Danuta Stenka w spektaklu Teatru Narodowego, pt. "Maria Stuart" wciela się w rolę panującej w XVI wieku królowej Elżbiety I. Sceniczny dramat Schillera opowiada o rozgrywkach i walce o wpływy w brytyjskim królestwie pomiędzy Elżbietą a królową Szkocji — Marią Stuart. W roli królowej Szkocji Wiktoria Gorodeckaja. Co powiedzieli aktorzy i twórcy o spektaklu? Odpowiedź w programie.

Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych

Roast Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego

Najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski zmierzył się z najlepszymi polskimi komikami. Tym razem walka w formie roastu odbyła się na słowa i naprawdę ostre żarty, których bohaterem był słynny Pudzian. Oprócz znanych stand-uperów Pudzian na scenę zaprosił też przeciwnika z klatki, znanego jako Popek.

- Kocham go! A tak naprawdę jestem tutaj, żeby poprawić sobie humor i tym wszystkim ludziom tu na miejscu będzie kupa śmiechu - powiedział Popek.

Czy słynny siłacz udźwignął nawet najcięższe żarty na swój temat.? Zobaczycie w programie "Co Za Tydzień".

"Kieszenie" - powstał klip do piosenki Patrycji i Grzegorza Markowskich

Klip do piosenki "Kieszenie" Patrycji i Grzegorza Markowskich miał premierę w ostatni piątek. Nowy singiel promuje album "Wilczy pęd", który trafił do sprzedaży. Płyta to zapis tego, co artystka w muzyce kocha najbardziej. Rockowo-popowe elementy łączą się z hippisowskimi brzmieniami. W programie opowiedziała nam o płycie i teledysku. Zobaczcie koniecznie!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości