Damian Nagana wystąpi w programie z dziewczyną. Zdradził, czym zajmuje się Kasia

Damian Nagana pokazał swoją dziewczynę. Czym zajmuje się Kasia?
Damian Nagana pokazał swoją dziewczynę. Czym zajmuje się Kasia?
Źródło: Instagram @gogglebox.ttv.pl
Nagana z "Gogglebox. Przed telewizorem" pojawi się w nowym programie z piękną kobietą. Fani bohatera telewizyjnego show nie wiedzą dużo o jego życiu prywatnym. Uczestnik nie chwalił się wcześniej tym, że jest w związku. Mieliśmy okazję poznać kobietę, która mu towarzyszyła w nagraniach do "99. Gra o wszystko.VIP".

Nagana to prawdziwe nazwisko Damiana, którego widzowie TTV znają przede wszystkim z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Razem z Markiem Morusem i Mateuszem "Big Boyem" Borkowskim tworzy zabawne trio. Widzowie pokochali tych charyzmatycznych komentatorów. Damian Nagana wziął udział w show "99. Gra o wszystko.VIP". Towarzyszyła mu piękna kobieta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kim jest dziewczyna Damiana Nagany z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Damian Nagana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ma dziewczynę. Wystąpił z ukochaną w show "99. Gra o wszystko".
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Damian Nagana wystąpił ze swoją dziewczyną

Fani "Goggleboxa" i "99. Gra o wszystko" są ciekawi również prywatnego życia swoich ulubieńców. O Damianie Naganie wiemy, że jest właścicielem marki odzieżowej i barbershopu, który mieści się w Kielcach. Jednak chronił on swoje życie miłosne. Z jego mediów społecznościowych internauci nie mogli dowiedzieć się, czy jego serce jest zajęte. Mężczyzna unika pokazywania romantycznych zdjęć. Niedawno pojawił się na nagraniach do telewizyjnego show z tajemniczą kobietą.

Jego towarzyszka ma na imię Kasia. Przedstawiła się przed kamerą cozatydzien.tvn.pl.

- Aktualnie jestem fizjoterapeutką no i chciałabym dalej się rozwijać, bo na razie mam magisterkę. Chciałabym zrobić jakieś kursy, a w przyszłości może coś swojego - zdradziła w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

"Gogglebox". Nagana tworzy muzykę z Markiem Morusem

Pasją Damiana Nagany jest sport, a szczególnie walki typu MMA. W marcu 2022 zadebiutował w federacji MMA VIP 4. Oprócz tego interesuje się tworzeniem muzyki. Miłość do tej sztuki połączyła go z Markiem Morusem. Panowie rapują i nagrywają utwory. Wydali już nawet swój album, a w serwisie YouTube możecie znaleźć kilka klipów tego duetu.

Właśnie pojawił się ich nowy teledysk. "Zerwany Film" to kolejny singiel pochodzący z płyty Morus x Nagana "Value". 

Klip przedstawia nocną Warszawę. Sprawdźcie, jak ulubieńcy z "Goggleboxa" poradzili sobie z muzycznym wyzwaniem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @gogglebox.ttv.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości