Iza z "Diabelnie boskich" o nowym członku rodziny. "Patryk chciał mieć synka"

Izabela Macudzińska z "Diabelnie boskich"
Izabela Macudzińska z "Diabelnie boskich"
Źródło: Player
Izabela Macudzińska w tym roku obchodziła 40. urodziny, które postanowiła uczcić w wyjątkowy sposób. Zorganizowała huczne przyjęcie, na które zaprosiła rodzinę oraz bliskich przyjaciół. W "Diabelnie boskich" zajrzeliśmy za kulisy tego wydarzenia. Miała tam miejsce zabawna sytuacja z chłopakiem jej córki Elizy w roli głównej.

W 22. odcinku 3. sezonu "Diabelnie boskich" widzimy przygotowania do imprezy urodzinowej Izabeli Macudzińskiej. W końcu nastał ten dzień i na czterdziestkę Izy zjechała do Poznania śmietanka towarzyska z całego kraju. Nie mogło zabraknąć także jej najbliższych. Na urodzinach zjawiła się jej mama, a także córka Eliza z chłopakiem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

DIABELNIE BOSKIE IZA
Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo
Izabela Macdzińska jest uczestniczką nowego programu "Diabelnie boskie". Opowiedziała o drodze do osiągnięcia sukcesu.

"Diabelnie boskie". Eliza przyprowadziła chłopaka na urodziny Izy

W najnowszym odcinku "Diabelnie Boskich" widzowie mieli okazję poznać nową postać. To Marcel, chłopak najmłodszej członkini rodziny, Elizy. Przyprowadziła go na przyjęcie organizowane przez Izę. Nagle główny temat rozmowy zszedł na kreacje, które będą miały na sobie obecne na przyjęciu panie. Iza nie chciała pokazać córce swojej sukni, mimo iż sama przyznała, że widziała sukienkę córki, dzięki wysłanym zdjęciom.

Marcel, próbując rozładować atmosferę, oświadczył, że Eliza ma inną sukienkę. Iza nie dała się nabrać na żart młodzieży. Szybko zorientowała się w sytuacji, bo na takie sztuczki często naraża ją jej mąż Patryk.

"On jest identyczny jak Patryk. Patrz się prosto w oczy teściowej i powiedz, czy kłamiesz" - zwróciła się bohaterka do Marcela.

Kiedy młodzi poszli się przebrać, obecna w pokoju mama Izy dopytywała, kim jest chłopak przyprowadzony przez jej wnuczkę.

"Mam zięcia. Patryk zawsze chciał mieć synka, to teraz ma. Miłość kwitnie. Najważniejsze, że Elizka nic nie ukrywa" - tłumaczyła matce Iza.

Na koniec przed kamerami Iza podzieliła się swoimi refleksjami na temat dorastania córki. Zdaje sobie sprawę, że Eliza ma już 16 lat i chodzi na randki. Cieszyła się jednak, że jej o tym opowiada, bo mają tak bliską relację.

"Dużą przyjemność i radość sprawia mi to, że ma do mnie duże zaufanie. Że o wszystkim mówi. Jak była malutka, to tata był na pierwszym miejscu, a teraz ze wszystkim do Patryka nie idzie. Z wieloma rzeczami przychodzi do mnie. Cieszy mnie, że ma do mnie zaufanie. Dobrze wychowaliśmy dziecko" - podsumowała.

"Diabelnie boskie". Kim jest chłopak Elizy Macudzińskiej?

Eliza Macudzińska to młoda influencerka i córka pary znanej z programu "Diabelnie boskie" - Izabeli Macudzińskiej i Partyka Borowiaka. Dziewczyna w wieku 15 lat wyprowadziła się z domu, by poświęcić się projektowi Teenz. 

Już od momentu startu projektu Teenz, internauci rozpoczęli spekulacje na temat ewentualnych romansów między uczestnikami. Niektóre domysły się potwierdziły. Eliza Macudzińska oficjalnie ogłosiła związek z jednym z członków ekipy - Marcelem Gawrońskim, znanym w sieci jako Gawronek. Chłopak może się pochwalić dobrymi relacjami z rodziną młodej influencerki, która jak widać, w pełni go zaakceptowała.

Ale to nie wszystko. Para wydała także wspólną piosenkę pt. "Powiedz, że kochasz", w której śpiewają o miłości.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości