Kolejny wielki powrót w "Na Wspólnej". Do serialu wróciła trzecia duża gwiazda

Aktorzy "Na Wspólnej"
Aktorzy "Na Wspólnej"
Źródło: TVN
Tegoroczna wiosna jest dla fanów "Na Wspólnej" czasem ogromnych niespodzianek. Ledwo dowiedzieliśmy się, że w serialu znowu zobaczymy Małgorzatę Sochę i Annę Samusionek, a już mogliśmy oglądać pierwsze nowe sceny z kolejną znaną aktorką. Kto wrócił do serialu?

"Na Wspólnej" to serial, który cieszy się dużym uznaniem widzów od ponad dwóch dekad. Wśród aktorów, którzy zyskali sympatię publiczności za swoje role w produkcji, znajdują się m.in. Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Jakub Wesołowski, Kazimierz Mazur i Julia Kamińska.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o nowej technologii w "Na Wspólnej" i zastąpieniu aktorów sztuczną inteligencją
Joanna Jabłczyńska o nowej technologii w "Na Wspólnej" i zastąpieniu aktorów sztuczną inteligencją
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Żak wraca do "Na Wspólnej"

Fani "Na Wspólnej" mają kolejny powód do radości. Niedawno mogliśmy zobaczyć pierwsze nowe sceny nagrane z kolejną znaną aktorką — Katarzyną Żak. Gwiazda od lat wciela się w postać Haliny Dębkowej. Mimo iż aktorka występuje w serialu od 2003 roku, to przez pewien czas jej postać nie pojawiała się na ekranie.

Katarzyna Żak sprawiła więc fanom serialu ogromną niespodziankę, gdy w jednym z najnowszych odcinków "Na Wspólnej" mogliśmy ją znowu zobaczyć w swojej roli. Niestety okoliczności, w których powraca Halina, nie są już tak optymistyczne.

Bohaterka musi się zmierzyć z ciężką stratą bliskiej jej sercu osoby. Ziemińscy będą robili co w ich mocy, aby pomóc Dębkowej, jednak czy ich działania przyniosą efekt? O tym dowiemy się w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej".

Katarzyna Żak w nowych scenach "Na Wspólnej"
Katarzyna Żak w nowych scenach "Na Wspólnej"
Źródło: Player

Anna Samusionek w nowych odcinkach "Na Wspólnej"

Serial "Na Wspólnej" pomimo ponad 20 lat emisji nadal cieszy się ogromną popularnością. Teraz fani produkcji mają kolejny powód do zadowolenia, ponieważ do serialu wraca kolejna postać, którą pokochali. Mowa o Ilonie Zdybickiej, którą gra Anna Samusionek.

Choć Anna Samusionek grała w tym serialu od 2009 roku, ostatnio jej postać nie była obecna w fabule. Niektórzy widzowie zaczęli się nawet obawiać, że aktorka już nie wystąpi w "Na Wspólnej". Jednak te informacje okazały się nieuzasadnione. Postać grana przez gwiazdę pojawi się już w najbliższych odcinkach serialu.

Poniżej znajdują się zdjęcia z planu a dokładnie z odcinka 3826., na którym można zobaczyć bohaterkę graną przez aktorkę.. Niedawny powrót Małgorzaty Sochy do produkcji, a teraz także powrót Anny Samusionek i Katarzyny Żak to tylko niektóre z niespodzianek, które producenci serialu przygotowali dla widzów.

Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości