Julia von Stein zdecydowała się cofnąć zabiegi medycyny estetycznej. Efekt zaskakuje

Autor:
Dominika
Kowalewska
Julia von Stein zdecydowała się cofnąć zabiegi medycyny estetycznej

Julia von Stein słynie z tego, że nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej. Kobieta ma za sobą kilka ingerencji skalpela i jest dumna z efektów, które uzyskała. Niedawno jednak zdecydowała się na odważny krok. Rozpuściła kwasy, by zobaczyć, jak jej twarz prezentuje się bez upiększaczy.

Julia von Stein popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie "Królowe życia", a dziś w "Diabelnie boskie". Z miejsca stała się ulubienicą widzów TTV, którzy kibicują kobiecie, wspierając ją w życiu prywatnym i zawodowym. A zawód królowa ma nietypowy - od lat związana jest z branżą funeralną, tak samo, jak jej rodzice. Zajmuje się projektowaniem trumien i makijażem pośmiertnym, a w wolnym czasie ochoczo staje w szranki z innymi bohaterami licznych produkcji TTV. W najnowszym sezonie "99 - Gra o wszystko. VIP" wzięła udział wraz z przyjacielem Arkiem. Niestety w drugim odcinku Julia von Stein nie poradziła sobie z wypiciem znacznej ilości wody i pożegnała się z programem.

Co będzie dalej? Tego dowiecie się, oglądając nowe odcinki "99 - Gra o wszystko. VIP" - w każdą sobotę o 22:00 na TTV i w Playerze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Julia Wójcik w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice takie dzieci?"
Julia Wójcik w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice takie dzieci?" Julia Wójcik w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice takie dzieci?" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Diabelnie Boskie". Julia von Stein rozpuściła kwasy

Julia von Stein, jak przystało na prawdziwą królową, wyjątkowo dba o wygląd. Właściwie wszystkie bohaterki show są za pan brat z gabinetami świadczącymi usługi z zakresu medycyny estetycznej. Niedawno Anna Renusz, partnerka "Tarzana" zdradziła, że poprawiła pośladki i uda oraz podbródek. Ku zaskoczeniu internautów, Julia von Stein zdecydowała się pójść w drugą stronę i rozpuściła kwas oraz wolumetrię. Postanowiła wytłumaczyć fanom powody takiej decyzji.

"Pytaliście mnie parę razy, dlaczego rozpuściłam kwas. Tutaj w brodzie, boki i dlaczego rozpuściłam wolumetrię. Kochani [...], ja już do najmłodszych nie należę. I to jest trochę tak, że jak jesteśmy młode, to się chcemy na siłę postarzać, a jak jesteśmy stare, tak jak ja, to chcemy się na siłę odmładzać. I pomyślałam, że spróbuję zobaczyć siebie w takim mega naturalnym wydaniu, czyli bez żadnego ostrzykiwania i że może mi się to spodoba" - przyznała.

Reakcja Julii von Stein jednoznacznie wskazywała na to, że nie jest zadowolona z efektu. Przyznała, że woli siebie w wersji poprawionej, z mocniej podkreśloną linią żuchwy.

"Będę jednak wracała. Natomiast chcę, żeby ta skóra mi odpoczęła" - dodała.

Zdradziła, że tym razem postawi na inny zabieg i zdecydowała się na stymulatory. Nie zrezygnowała z poprawienia ust. Jak wam się podoba Julia von Stein w naturalnym wydaniu?

Julia von Stein o rozpuszczeniu kwasu
Julia von Stein o rozpuszczeniu kwasu Źródło: Instagram @julia_von_stein

"Diabelnie Boskie". Nowe show z udziałem niezwykłych kobiet

Julia von Stein nie boi się wyzwań. Po raz kolejny wzięła udział w show "99 - Gra o wszystko. VIP", a od niedawna jest jedną z bohaterek nowego show stacji TTV. W "Diabelnie Boskich" wzięły udział kobiety, dla których bajka o kopciuszku, to...nie ich bajka. Każda z nich twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze. Kochają decydować, błyszczeć i być na fali wznoszącej, ale one nie idą do nieba - idą tam, gdzie chcą. Bo "Diabelnie boskie" są ze swojej natury! 

Poza Julią von Stein w programie można zobaczyć, jak żyją Izabela Macudzińska oraz Katarzyna Laluna Lirsz. Format ma skupiać się w większym stopniu na sferze biznesowej bohaterek. Losy zaradnych bohaterek możecie oglądać w każdy piątek o 22:05 i to w podwójnej dawce, bo wyemitowane zostaną aż dwa odcinki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TTV

Pozostałe wiadomości