Izabela Macudzińska odmieniona. Mała zmiana, a trudno ją rozpoznać

Izabela Macudzińska
Izabela Macudzińska poddała się serii zabiegów
Źródło: Materiały prasowe
Izabela Macudzińska-Borowiak to jedna z najbardziej znanych bohaterek telewizji TTV. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała efekty totalnej metamorfozy fryzury. Jak się okazało, zmiana jest tylko tymczasowa.

Izabela Macudzińska-Borowiak jest doskonale znana widzom TTV z takich produkcji jak "Diabelnie boskie", czy "99 - gra o wszystko. VIP". Wielu z fanów tych formatów tłumnie przybyło na jej instagramowy profil, na którym pokazuje swoje życie. Nie da się zaprzeczyć, że jednym z jej znaków rozpoznawalnych były blond włosy. To jednak całkowicie się zmieniło. Zobaczcie sami!

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie?
Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o małżeństwie. Jak podtrzymują ogień w związku?

Izabela Macudzińska-Borowiak przeszła metamorfozę

Izabela Macudzińska-Borowiak lubi zaskakiwać. Często eksperymentuje z fryzurami, makijażem i stylizacjami. Zawsze jednak po pewnym czasie wraca do charakterystycznego dla siebie blondu. Niedawno na InstaStories opublikowała relację, na której widać, że wiele się zmieniło. Pokazała się bowiem w ciemnym blondzie i... grzywce! Zobaczcie sami.

Izabela Macudzińska-Borowiak
Izabela Macudzińska-Borowiak zaskoczyła nową fryzurą
Izabela Macudzińska-Borowiak
Źródło: Instagram

Bohaterka "Diabelnie boskich" podkreśliła, że zmiana jest efektem doboru zaskakującego koloru peruki. Internauci uznali, że był to strzał w dziesiątkę.

"Moim zdaniem powinna się Pani zastanowić nad takim kolorem na stałe. Pięknie!" - czytamy w komentarzach od fanów na grupie poświęconej programom TTV.

"Ładnemu we wszystkim ładnie" - dodał kolejny internauta.

Izabela Macudzińska-Borowiak o małżeństwie i kłótniach

Izabela Macudzińska-Borowiak od lat jest żoną Patryka Borowiaka. Para chętnie pokazuje się wspólnie zarówno w telewizji, jak i mediach społecznościowych. Niektórzy internauci okrzyknęli ich nawet "małżeństwem idealnym". W rozmowie z nami zakochani zdradzili, czy zdarza im się jednak czasem kłocić.

- My się nie kłócimy, u nas to jest bardziej przekomarzanie się. Przebywamy ze sobą 24/h, więc nie da się nie powiedzieć czegoś w nerwach. Każdy z nas jest człowiekiem i ma inny charakter, ale my na tyle się kochamy i szanujemy, że nie wyobrażam sobie, że miałabym się do niego nie odzywać dłużej, niż jeden dzień, czy nawet trzy godziny - powiedziała Izabela Macudzińska-Borowiak. 

Patryk Borowiak dodał do wypowiedzi ukochanej także wzmiankę o tym, jak wygląda w ich małżeństwie proces godzenia się.

- Godzina kłótni, a potem... pół nocy godzenia - wyznał. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości