Izabela Macudzińska rozgrzała fanów zdjęciami z wakacji. "Aż skwierczy"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Iza Macudzińska z "Diabelnie boskich"

Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak to jedna z najbardziej znanych i lubianych par TTV. Małżeństwo oprócz wiernego grona widzów, zgromadziło też pokaźną liczbę obserwujących na Instagramie, którzy niemal każdego dnia doglądają, jak mija im dzień. To właśnie oni, w długi majówkowy weekend mogą cieszyć się pięknymi widokami i gorącymi fotografiami prosto ze słonecznego Dubaju. "Aż skwierczy" - czytamy w komentarzach pod zdjęciami gwiazd TTV.

Zaledwie kilka tygodni temu Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak wrócili z Turcji, a już wyruszyli na kolejne wojaże. Tym razem za swój cel obrali Dubaj, gdzie korzystają z wygód, jakie oferuje im rajskie miasto. Dla małżeństwa to też świetna okazja, by zaprezentować swoje wyrzeźbione sylwetki i skąpe stroje kąpielowe. Internauci prześcigają się w komentarzach a od Izabeli... no cóż. Nie można oderwać wzroku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie?
Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie? Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o małżeństwie. Jak podtrzymują ogień w związku?

Izabela Macudzińska-Borowiak zaskoczyła fotografią z wakacji

Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak wyjechali do Dubaju. To właśnie stamtąd niemal codziennie publikują zdjęcia, które u jednych wywołują szeroki uśmiech, a u drugich, ukłucie zazdrości. Para nawet po wielu latach małżeńskiego stażu wygląda na szaleńczo zakochaną, a kadry z wyjazdu przypominają miesiąc miodowy. Internauci zwrócili też uwagę na niebywałą sylwetkę gwiazdy "Diabelnie boskich".

Zobaczcie, jak Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak prezentują się na wakacjach.

"Czas upływa, a Wy dalej szaleńczo zakochani. Jaki macie sekret?" - dopytuje jedna z internautek.

"Aż skwierczy! Widać, że jest gorąco zarówno w Dubaju jak i w Waszym związku" - czytamy w komentarzach.

Redakcja serwisu cozatydzien.tvn.pl też jest w tej kwestii zgodna - wspaniale patrzy się na kwitnące uczucie Izabeli i Patryka.

Patryk Borowiak o małżeństwie i kłótniach z żoną

Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak wzięli niedawno udział w nagraniach do nowego sezonu "99 - gra o wszystko. VIP". To właśnie tam w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedzieli o swojej relacji, kłótniach i sposobie na zgodę.

- My się nie kłócimy, u nas to jest bardziej przekomarzanie się. Przebywamy ze sobą 24/h, więc nie da się nie powiedzieć czegoś w nerwach. Każdy z nas jest człowiekiem i ma inny charakter, ale my na tyle się kochamy i szanujemy, że nie wyobrażam sobie, że miałabym się do niego nie odzywać dłużej, niż jeden dzień, czy nawet trzy godziny - powiedziała Izabela Macudzińska-Borowiak. 

Patryk Borowiak dodał do wypowiedzi ukochanej także wzmiankę o tym, jak wygląda w ich małżeństwie proces godzenia się.

- Godzina kłótni, a potem... pół nocy godzenia - wyznał. 

Kto rządzi u nich w związku? Na to pytanie również nam odpowiedzieli.

- Nie ma, że ktoś u nas rządzi. Chyba jedno i drugie nosi w związku spodnie. Wiele osób, które nas obserwuje, może myśleć, że to ja rządzę, ale poznając nas głębiej, można zmienić zdanie. Ja jestem dużo bardziej wybuchowa, muszę się wygadać, a Patryk jest spokojniejszy. Jak mnie coś denerwuje, to muszę to wyrzucić z siebie, a Patryk to zbiera. Jak wybucha to raz na pół roku i wtedy jest burza z piorunami - wyznała Izabela. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Gołębiowski/TVN

Pozostałe wiadomości