Carina z "Diablenie boskich" zaskakuje. Pochwaliła się niezwykłym talentem

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Diabelnie Boskie". Carina to prawdziwa bizneswoman

Carina Lundmark to kobieta z pasją i determinacją, której nie brakuje pomysłów na życie. Zajmuje się wieloma interesami, a jednocześnie potrafi znaleźć czas na swoje pasje. Choć życie Cariny nie jest wolne od niespodziewanych problemów, to potrafi z nich wybrnąć i sama określa siebie mianem "superwoman". Kobieta pochwaliła się ważną umiejętnością, która bardzo pomaga jej w życiu.

Carina Lundmark oprócz bycia bizneswoman i instruktorką aqua aerobiku, jest też właścicielką apartamentów w Marbelli i handluje ekskluzywnymi dodatkami modowymi. Kobieta zaskoczyła swoim wyznaniem. Sprawdź, co wydarzyło się w 16. odcinku programu "Diabelnie boskie"!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd" Pierwszym gościnią cyklu “Bliżej Gwiazd” jest Julia von Steinhoff, bohaterka programów TTV. W emocjonalnej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: “Jestem z ciebie dumny”. Jak działalność w branży funeralnej wpływa na poszukiwania miłości? Czy głęboka wiara pomaga w życiu? Tego wszystkiego dowiecie się z premierowego odcinka programu “Bliżej Gwiazd”.

"Diabelnie boskie" – Carina zna pięć języków

Carina to dynamiczna i przedsiębiorcza kobieta, która nie potrafi siedzieć bezczynnie. Oprócz wynajmu apartamentów zajmuje się także handlowaniem ekskluzywnymi dodatkami modowymi, dlatego czasem zdarza się jej, że musi pogodzić oba te interesy w tym samym czasie. W takiej sytuacji postanawia zaryzykować i pozostawić swojego męża Eli na stoisku z modowymi dodatkami, aby sama móc załatwić sprawy związane z wynajmem apartamentu.

"Jestem kobietą od wszystkiego. Superwoman. Mówię w pięciu językach: po szwedzku, polsku, angielsku, duńsku, norwesku i trochę po hiszpańsku" - pochwaliła się bohaterka, która urodziła się i dorastała w Skandynawii.

W dodatku po powrocie na stoisko Carina dowiedziała się, że mąż nie spisał się najlepiej. Mężczyzna za 200 euro sprzedał jej klapki warte 800 euro. Kobieta zażyczyła sobie w zamian nowe buty.

"Diabelnie boskie" – co jeszcze się wydarzy w 16. odcinku?

W 16. odcinku serialu "Diablenie boskich" Patryk powraca do zdrowia po operacji ręki, a jego żona Iza starannie dba o niego, pomagając mu nawet w goleniu. Jednak sytuacja szybko się zmienia, gdy Iza decyduje się na mało zabawny dla męża żart. Mężczyzna zmuszony jest przemienić swój wizerunek. Tymczasem Julia wraz z ojcem udają się do salonu samochodowego, gdzie dziewczyna myśli, że ojciec kupuje nowe auto pogrzebowe. Okazuje się jednak, że Bogdan chce podarować córce nowe luksusowe auto terenowe, które pomoże jej prezentować się godnie jako pani prezes.

Zobaczcie najnowszy odcinek już dziś na antenie TTV o 22.05.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości