Dominika z "HP 8" w odważnym wydaniu. Pokazała efekty sensualnej sesji zdjęciowej

Dominika Bereś z "Hotelu Paradise 8"
Dominika Bereś z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: Player
Dominika Bereś to znana i lubiana uczestniczka 8. edycji "Hotelu Paradise". Ostatnio zaskoczyła fanów na Instagramie nowymi, odważnymi zdjęciami. Sympatyczna i spokojna dziewczyna, która w programie starała się utrzymać dobre relacje ze wszystkimi, przeszła niesamowitą metamorfozę.

Dominika Bereś to 24-letnia mieszkanka miejscowości Dobra. Pasjonuje ją taniec towarzyski, twerk czy tajski boks. Dominika nie tylko trenuje, ale również odnosi sukcesy - w triathlonie zdobyła już dwukrotnie Puchar Polski. Do "Hotelu Paradise" zgłosiła się, aby znaleźć miłość i przeżyć przygodę życia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

HP_8_DOMINIKABERES_NATALIAIOSKAR
Dominika Bereś z "Hotelu Paradise 8" o zachowaniu Natalii i Oskara
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dominika Bereś z "Hotelu Paradise 8" na wyjątkowej sesji zdjęciowej

W trakcie trwania "Hotelu Paradise" Dominika Bereś zdobyła sympatię widzów swoją życzliwością i otwartością. Nawet po wcześniejszych niesnaskach z Bartkiem, zdecydowała się pomóc mu odbudować relację z Adą, pokazując, że potrafi wybaczać i wspierać innych.

Jednak nie wszystko w "Hotelu Paradise" było dla niej proste. Dominika nawiązała bliską więź z Natalią. Obie dziewczyny ufały sobie i wierzyły, że ich intencje są szczere. Niestety, w pewnym momencie Dominika pożałowała, że uległa wpływowi koleżanki, który doprowadził do decyzji o wyeliminowaniu z programu Kuby, w którym się zakochała.

Po zakończeniu show Dominika Bereś rozkwitła. Aktywnie rozwija swój profil na Instagramie, dodając nowe zdjęcia z wakacyjnych wyjazdów i profesjonalnych sesji zdjęciowych. Fani byli zachwyceni, gdy po raz pierwszy uczestniczka odważyła się na nieco śmielsze kadry w drapieżnym wydaniu. Nowe zdjęcia pokazują jej pewność siebie i odwagę w wyrażaniu swojej osobowości. Dominika wygląda rewelacyjnie w takim wydaniu.

"Jeju, jaka ty piękna jesteś mega, promieniejesz, uwielbiam cię"; "Ale piękna. Powinnaś dostać tytuł najpiękniejszej sezonu 8 "Hotelu Paradise"; "Jeśli bycie piękna byłoby nielegalne, miałabyś dożywocie, przysięgam" - pisali zachwyceni fani Dominiki w komentarzach pod efektami sesji.

Dominika Bereś z "Hotelu Paradise 8" jest w związku z Jakubem Mroczką

Dominika Bereś i Jakub Mroczka, uczestnicy 8. edycji "Hotelu Paradise", nie byli parą w programie. Dominika najpierw była z Bartkiem, potem z Danielem, z którym miała przyjacielską relację, a następnie z Oskarem, który był jej wyborem pod wpływem grupy. Kuba, który próbował stworzyć z nią parę, został przez nią odrzucony, czego Dominika później żałowała. Po odpadnięciu z programu Dominika z Kubą dali sobie jeszcze jedną szansę, co wywołało zaskoczenie wśród pozostałych uczestników programu.

W wywiadzie z cozatydzien.tvn.pl uczestniczka wyznała, że w programie szczególnie zawiodła się na Natalii i Oskarze, którzy odradzali jej związek z Kubą.

- Oskar i Natalia bardzo odradzali mi tej relacji i Oskar powiedział, że Kuba mu powiedział, że ja jestem najcudowniejsza po alkoholu. A w zasadzie tak nie powiedział i ja szczerze mówiąc do momentu emisji, cały czas myślałam, że on tak powiedział. Okazało się, że powiedział po prostu, że jestem fajna. Widać było, że Oskar mocno odradzał mi tą relacji z Kubą. Tak samo jak byliśmy w busie, jechaliśmy na sesję, to też coś tam sugerował, że pewnie ta sesja byłaby niekomfortowa, że ten pocałunek byłby wymuszony. To mnie trochę zawiodło, bo moim zdaniem trochę wyolbrzymił to wszystko.... - tłumaczyła uczestniczka w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości