Ostatni odcinek "Przez Atlantyk". Uczestnicy szczerze o kulisach programu

"Przez Atlantyk". Co się wydarzy w finałowym odcinku?
"Przez Atlantyk". Co się wydarzy w finałowym odcinku?
Źródło: TVN
W 8. odcinku programu "Przez Atlantyk" podróż Mai Hirsch, Natalii Przybysz, Renaty Kaczoruk, Antka Królikowskiego, Liroya i Zygmunta Miłoszewskiego dobiega końca. Co się wydarzy w finałowym odcinku?

Premiera kolejnego odcinka "Przez Atlantyk" już dziś 13 kwietnia o 21.35 na antenie TVN. Gwiazdy pod okiem kapitanów Adama Skomskiego i Romana Paszke przemierzają wzburzony ocean. Co wydarzy się w 7. odcinku programu?

"Przez Atlantyk". Co się wydarzy w 8. odcinku?

W programie "Przez Atlantyk" wyzwanie podjęli: aktorka Maja Hirsch, aktor Antek Królikowski, piosenkarka Natalia Przybysz, modelka Renata Kaczoruk, wokalista Piotr "Liroy" Marzec i pisarz Zygmunt Miłoszewski oraz cała załoga. Razem z ekipą realizującą program w podróż wypłynęło łącznie 12 osób. Musieli zmieścić się na małej powierzchni i nauczyć razem funkcjonować.

Parę rzeczy poszło zupełnie nie tak, jak miało pójść. Załoga płynie na Martynikę a nie na Gwadelupę. Z powodu złych wiatrów ich kurs różni się od planowanego o kilkaset kilometrów. Genaker zrywał się już kilka razy i zerwie się ponownie.

Niestety uczestnicy zostali bez nowoczesnego telefonu satelitarnego. Mają utrudniony kontakt z meteorologiem. Czy sprawdzi się powiedzenie, że najtrudniejsza jest końcówka podróży? Jakie przemyślenia pojawiają się po tak długim rejsie przez ocean? Jak ta wyprawa zmieni uczestników? Czy będą chcieli razem spędzić czas na lądzie? Zobaczcie zwiastun finałowego odcinka:

"Przez Atlantyk". Odcinek 8. Zwiastun

"Przez Atlantyk". Uczestnicy szczerze o kulisach programu

Kto pilnował porządku podczas rejsu przez Atlantyk? Kto robił największy bałagan? Uczestnicy opowiedzieli o kulisach rejsu w rozmowie z ekipą telewizji TVN. Podczas sesji zdjęciowej do programu.

"Na początku staraliśmy się utrzymać porządek na pokładzie, ale w pewnym momencie już nie daliśmy rady. Po 5 minutach od sprzątania znowu był bałagan" - powiedziała Maja Hirsch.

"Większość z nas starała się na bieżąco ogarniał jakiś kawałek podłogi, umyć naczynia" - dodała Renata Kaczoruk.

Innego zdania był Zygmunt Miłoszewski:

"Nikt nie pilnował porządku na łódce, co mnie doprowadzało do białej gorączki" - stwierdził.

"Największym bałaganiarzem były ryby, które zaciągałem na pokład. One strasznie bałaganiły, szczególnie te fruwające, wpadały często pod pokład" - powiedział Liroy.

"Mogę powiedzieć, kto gubił najwięcej rzeczy, był to Antek" - żartowała Renata Kaczoruk.

"Przez Atlantyk". Uczestnicy o kulisach programu
Źródło: Co Za Tydzień

"Przez Atlantyk" - gdzie i kiedy oglądać

Program "Przez Atlantyk" można oglądać w każdą środę o godz. 21.35 w TVN i w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości