Dominika z "HP" tłumaczy, dlaczego zniknęła z Instagrama. Powiedziała też o Oliwii i Kubie [TYLKO W CZT]

Autor:
Dagmara
Olszewska
Dominika z "Hotelu Paradise" o metamorfozie

Dominika Stosio na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych. Teraz zabrała głos i wytłumaczyła swoją nieobecność, a w rozmowie z nami wyjaśniła swoje zachowanie podczas ostatniego Rajskiego Rozdania w programie. Chodzi o jej reakcję, kiedy Sevag ocalił Oliwię.

"Hotel Paradise" już od samego początku zyskał spore grono fanów, którzy z bacznością obserwują losy swoich ulubionych uczestników show. Ostatnio na rajskiej wyspie nie zabrakło wielu trzymających w napięciu momentów. Jednym z nich był powrót Dominiki do programu.

Dominika wyjaśniła, dlaczego zniknęła z mediów społecznościowych

Jak wiemy z poprzednich odcinków, po jej odejściu Kuba z Oliwką stworzyli parę, a nawet doszło między nimi do zbliżenia. Dominika była zaskoczona takim obrotem spraw, ponieważ spodziewała się, że Kuba będzie czekał na nią i stworzą parę na nowo.

Niedługo później do programu wróciła Karolina, która także przeżyła spore zaskoczenie po tym, kiedy okazało się, że jej były partner — Kasper, wcale nie chcą kontynuować znajomości na takim stopniu, na jakim była ona wcześniej.

Karolina i Dominika miały bardzo dobry kontakt, dlatego obie chciały wrócić do tego, co było wcześniej w hotelu. Żeby do tego doszło, Karolina namawiała innych uczestników, aby przekonali Kubę, żeby wrócił do Dominiki. Wielu osobom nie spodobało się zachowanie byłej partnerki Kaspra, o czym mówili otwarcie.

W międzyczasie Karolina wygrała immunitet i mogła zablokować jedną z par. Uczestnika zastanawiała się, jaką decyzję podjąć, jednak ostatecznie podeszła do Kuby, a tym samym Oliwia miała odpaść z programu. Niespodziewanie na rajską wyspę wrócił Sevag, który uratował partnerkę Kuby.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Dominika powiedziała o decyzji Karoliny

Reakcja Karoliny i Dominiki nie spodobała się widzom i fanom programu. Teraz w rozmowie z nami Dominika wyjaśniła, jak naprawdę wyglądała ta sytuacja i zaznaczyła, że nie namawiała Karoliny do tego, aby podeszła do Kuby.

"Podczas tego Rajskiego Rozdania wiedziałam, że nie chcę, aby odpadała ani Karolina, ani Merry. Gdy Karolina wygrała immunitet, ucieszyłam się. Wiem, że na tamten moment to była ciężka dla niej decyzja do podjęcia. Z racji tej, że Wiktorię bardzo lubiłam i lubię, a z Oliwią wiadomo, jak nasza relacja wyglądała, jedyną radę, jaką usłyszała ode mnie Karolina, było to, zrób, co chcesz — to ty z tym panem będziesz w parze, ale pamiętaj, że z Wiktorią dałyście sobie czyste karty" - wyjaśniła Dominika.

Dalej dodała, że nie miała większego wpływu na decyzję Karoliny.

"Karolina zrobiła to, co chciała. Na tamten moment sytuacja się powtarza tak samo, jak w chwili mojego pierwszego wejścia — są same pary, trzeba kogoś rozbić. Wybrała Kubę, też w jakiś sposób się dogadywali, a ta decyzja nie była ani trochę zrobiona 'dla mnie'" - dodała.

Na końcu zaznaczyła, że chciała zostać w parze z Kasprem, ponieważ czuła się z nim swobodnie.

"Ja miałam Kaspra i chciałam z nim być w parze, czułam się z nim swobodnie i wiedziałam, że jest to szczera relacja, która przetrwa poza hotelem. Jakie emocje mi towarzyszyły na tamten moment? Te moje uśmiechy, które są pokazywane w tv, są nieraz powycinane z innych momentów. Tak przyznaje się, że się zaśmiałam w momencie, gdy Oliwia powiedziała, że Karoliny wybór był tylko i wyłącznie zrobiony dla mnie — bo tak nie było" - zakończyła uczestniczka.

Dominika na InstaStories wyjaśniła również, dlaczego na jakiś czas (podobnie jak niedawno Jay) ograniczyła swoją działalność w mediach społecznościowych.

"Czemu mnie nie było? Przede wszystkim moja nieobecność była spowodowana tym, że w końcu musiałam się odciąć, odświeżyć swój umysł i skupić się na tym, co naprawdę w życiu jest dla mnie najważniejsze, czyli na tańcu, pracy i mojej rodzinie" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum Prywatne Dominiki Stosio

Pozostałe wiadomości