Emilia Salwa z "Hotelu Paradise 8" – co o niej wiemy?

Emilia Salwa z "Hotelu Paradise 8"
Emilia Salwa z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: Materiały prasowe TVN7
Emilia Salwa to jedna z uczestniczek 8. edycji programu TVN7 "Hotel Paradise". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Jakiego partnera szuka w rajskim hotelu? Oto co o niej wiemy!

Emilia Salwa dołączyła do mieszkańców "Hotelu Paradise 8" niedługo po Rajskim Rozdaniu. I to w wyjątkowych okolicznościach! Ksenia, która przed momentem opuściła rajską willę, wybrała trzy pary, które udały się na wyjątkowe randki. Szczęściarzami okazali się: Ola i Kacper, Ada i Bartek oraz Dominika i Oskar. Nikt nie spodziewał się, że do każdej z par dołączy... nowa mieszkanka bądź nowy mieszkaniec raju!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

KLAUDIAELDURSI_SY_PROGRAM
Klaudia El Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise". Jak brak powrotów wpłynął na rozgrywkę?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Emilia Salwa z "Hotel Paradise 8" – kim jest?

Jedną z nowych uczestniczek "Hotelu Paradise 8" okazała się pochodząca z Wrocławia Emilia Salwa. Kobieta dołączyła do Dominiki i Oskara. To właśnie z nimi będzie mieszkała w jednej sypialni! Kim jest nowa uczestniczka show? 21-letnia Emilia studiuje zdrowie publiczne, ale nie wiąże z tym kierunkiem swojej przyszłości. Wszystko dlatego, że w jej sercu gra muzyka! Uczestniczka show stara się przerodzić pasję w coś więcej — już teraz utrzymuje się, grając i śpiewając na ulicach miast, w barach i restauracjach. Co więcej, często podróżuje, występując na festiwalach sztuki ulicznej.

Emilię określić można mianem wiecznej optymistki. Wierzy w ludzi i ludziom, przez co niekiedy bywa osobą łatwowierną. W konfliktowych sytuacjach unika konfrontacji, często reagując emocjonalnie. W życiu ponad wszystko ceni sobie spokój, harmonię i kontakt z naturą. Do programu zgłosiła się, by dobrze się bawić, a może nawet znaleźć miłość. Emilia jest otwarta na wszystko!

Emilia Salwa z "Hotelu Paradise 8"
Emilia Salwa z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: Materiały prasowe TVN7

Emilia Salwa z "Hotel Paradise 8" – Instagram

Emilia ma na koncie dwa poważne związki. Na razie nie narzeka na samotność i wierzy, że gdzieś czeka na nią prawdziwa miłość. Czym powinien się charakteryzować idealny facet? Inteligencją, szczerością i bezwzględną lojalnością. Emilia nie ukrywa, że ma słabość do mężczyzny o ciemnej karnacji. Odrzucają ją natarczywi mężczyźni, którzy już na pierwszej randce szukają kontaktu fizycznego.

Emilia jest aktywna w serwisie Instagram. Z pewnością niedługo pojawi się tam jej profil związany z udziałem w programie. Tymczasem fani mogą znaleźć prywatne konto nowej uczestniczki pod nazwą @emila_salva.

Emilia Salwa z "Hotelu Paradise 8"
Emilia Salwa z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: Materiały prasowe TVN7

"Hotel Paradise 8" – gdzie i kiedy oglądać? Uczestnicy

Nowe odcinki "Hotelu Paradise 8" na antenie TVN7 od poniedziałku do piątku o godz. 20.00. Przedpremierowe epizody można oglądać także w Playerze.

Do tej pory poznaliśmy następujących uczestników 8. edycji programu "Hotel Paradise":

Uczestnicy programu "Hotel Paradise 8"
Emilia Salwa z "Hotelu Paradise 8"
Kasia Stępień z "Hotelu Paradise 8"
Ksenia z "Hotelu Paradise 8"
Kacper Bleja z "Hotelu Paradise 8"
+14
Zobacz galerię
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości