Jessica Polańska z "Hotelu Paradise 8". Co wiemy o nowej uczestniczce? Do niedawna miała męża!

Jessica Polańska z programu "Hotel Paradise 8"
Jessica Polańska z programu "Hotel Paradise 8"
Źródło: Materiały prasowe
Jessica Polańska to jedna z uczestniczek 8. edycji programu TVN 7 "Hotel Paradise". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Jakiego partnera szuka w rajskim hotelu? Oto co o niej wiemy!

Jessica Polańska wkroczyła do "Hotelu Paradise" po tym, jak uczestnicy rozgościli się już w luksusowej willi w Wietnamie. Powstały pierwsze pary, a dwoje singli musiało zamieszkać w singlówce. Luiza i Daniel stanęli jednak przed okazją poprawy swojej sytuacji. Rywalizowali w konkurencji pod okiem Klaudii El Dursi, którą wygrał Daniel. Nagrodą było wejście nowej uczestniczki i stworzenie z nią pary.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

KLAUDIAELDURSI_SY_PROGRAM
Klaudia El Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise". Jak brak powrotów wpłynął na rozgrywkę?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jessica Polańska z "Hotel Paradise 8" – kim jest?

Jessica Polańska to 24-letnia kobieta, która życie dzieli pomiędzy Wuppertalem a Jadownikami. Na co dzień prowadzi dział rachunkowości w firmie należącej do jej taty. Uwielbia aktywnie spędzać czas – ostatnim jej zainteresowaniem jest pilates. Podróżowanie to jej kolejna pasja – zawsze, gdy tylko ma na to szansę, kupuje bilety lotnicze i bierze kurs na nową przygodę, poznając różne zakątki świata.

Jessica jest stuprocentową romantyczką i zdecydowała się zgłosić do programu, by znaleźć prawdziwą miłość. Jessica jest wrażliwa i zawsze gotowa do pomocy, ale jeżeli ktoś zrani jej bliskich, nie zawaha się stanąć w obronie i wejść na ring. Nie ma problemu z wyrażaniem swojego zdania - jest bezpośrednia i nie owija w bawełnę.

Jessica Polańska z programu "Hotel Paradise 8"
Jessica Polańska z programu "Hotel Paradise 8"
Źródło: Materiały prasowe

Jessica Polańska z "Hotelu Paradise 8" – małżeństwo, Instagram

Życie miłosne Jessi nie było usłane różami, przeżyła bowiem dwie trudne relacje, w tym dwuletnie małżeństwo. Pomimo zdrad i walki o związek, zdecydowała się na rozwód. Teraz jest otwarta na nową miłość, chce zbudować stały związek i znów stać się żoną. Szuka partnera, którego cechami będą szczerość, lojalność i gotowość na prawdziwe uczucie. Preferuje wysokich brunetów z tatuażami.

Jessica Polańska prowadzi konto na Instagramie. Jej nick to @jessicapolanska.

Jessica Polańska z programu "Hotel Paradise 8"
Jessica Polańska z programu "Hotel Paradise 8"
Źródło: Materiały prasowe

"Hotel Paradise 8" – gdzie i kiedy oglądać? Uczestnicy

Premierowy odcinek "Hotelu Paradise 8" miał premierę 4 marca na antenie TVN7 oraz w Playerze. Emisja od poniedziałku do piątku, o godz. 20.00 w TVN 7. Przedpremierowe epizody można oglądać także w Playerze. W serwisie streamingowym znajdziemy także wiele bonusowych materiałów zza kulis.

Do tej pory poznaliśmy następujących uczestników 7. edycji programu "Hotel Paradise":

Uczestnicy "Hotel Paradise 8"
Emilia Salwa z "Hotelu Paradise 8"
Kasia Stępień z "Hotelu Paradise 8"
Ksenia z "Hotelu Paradise 8"
Kacper Bleja z "Hotelu Paradise 8"
+14
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości