Agnieszka i Artur Kotońscy na zdjęciu ze ślubu. Jak wyglądali 28 lat temu?

Agnieszka i Artur Kotońscy z "Gogglebox. Przed telewizorem"

W programie "Gogglebox. Przed telewizorem" Agnieszka i Artur Kotońscy są jedną z najbardziej przebojowych par. Bohaterka show podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie cudowną pamiątką ze swojego ślubu. Udostępniła zdjęcie, na którym możecie podziwiać zakochanych i zobaczyć, jak wyglądali prawie 28 lat temu.

Agnieszka i Artur Kotońscy występują w "Gogglebox. Przed telewizorem" ze swoim synem Dajanem. Nadal są młodzi duchem, choć można nazywać ich dziadkami, bo mają cudownego wnuka Tymka. Chłopczyk jest ich oczkiem w głowie. Bohaterowie show mogą pochwalić się szczęśliwym związkiem. Dzięki programowi zdobyli fanów, którzy poprosili, aby Agnieszka Kotońska pokazała im ślubne zdjęcie.

Reszta artykułu poniżej wideo.

Agnieszka i Artur Kotońscy o związku. "Nie mamy cichych dni"
Agnieszka i Artur Kotońscy o związku. "Nie mamy cichych dni" Agnieszka i Artur Kotońscy w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedzieli o swoim związku.

"Gogglebox". Agnieszka i Artur Kotońscy w dniu ślubu. Jak wyglądali?

Agnieszka Kotońska wysłuchała prośbę fanów i udostępniła na InstaStories zdjęcie ze swojego ślubu. Zobaczcie, jak prezentowała się w bogato zdobionej sukni, charakterystycznej dla mody końca lat 90. Jej mąż bardzo się zmienił. Nosił wtedy wąsy i miał bujne włosy.

Na profilu Agnieszki Kotońskiej na Instagramie pojawiło się też nagranie ze ślubu. Poniżej możecie zobaczyć, jak zakochani składali sobie przysięgę przed ołtarzem 5 sierpnia 1995.

"Kochanie jesteś dla mnie wszystkim, co mam, najcenniejszym darem od życia. Moja ostoja w tym całym zwariowanym życiu. Kocham, bez Ciebie nie ma mnie" - wyznała Agnieszka Kotońska.

Agnieszka i Artur Kotoński w dniu ślubu Źródło: Instagram @agnieszkakotonska

Agnieszka i Artur Kotońscy o rolach w domu i przepisie na udany związek

Agnieszka i Artur Kotońscy w rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradzili, kto rządzi w ich związku.

Stanowczo mąż. Pomimo że ja wyglądam na taką, która trzęsie całą chatą, to niestety, ja jestem od wyglądu, mąż jest od trzęsienia domem

Jej mąż zdradził natomiast, co jest najważniejsze w ich związku.

- Nie kładziemy się spać pokłóceni, nie ma u nas cichych dni. Jak się nie kochać z takim pyszczkiem - dodał Artur Kotoński i pocałował małżonkę przed naszą kamerą.

Przegadujemy tylko ważne kwestie. Ja nawijam, mąż podejmuje decyzje takie już ostateczne, a tak to ogólnie działamy już spontanicznie. My ogólnie po tylu latach mamy już wspólne myśli, wspólne plany, tak że nam jest ze sobą dobrze

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości