Agnieszka i Artur Kotońscy o tym, kto u nich rządzi w domu. Będziecie zaskoczeni

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Reporter:
Dagmara Olszewska
Agnieszka Kotońska z mężem opowiedzieli o związku

Agnieszka i Artur Kotońscy w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedzieli o swoim związku. Okazuje się, że małżeństwo od dawna nie miało "cichych dni" w swojej relacji i zawsze chodzą spać pogodzeni. Zakochani niedawno zostali dziadkami i przyznali bez ogródek, że ta rola jest dla nich zdecydowanie łatwiejsza niż rodzicielstwo.

Agnieszka i Artur Kotońscy poznali się jeszcze, gdy byli małymi dziećmi. Para bardzo długo dojrzewała do związku i początkowo zupełnie nie myślała o sobie w kwestiach partnerstwa, mimo to spędzali ze sobą bardzo dużo czasu. Gwiazda "Goggleboxa" nie była jednak zainteresowana swoim przyszłym mężem i to on musiał wykonać ten pierwszy krok, który okazał się dla nich przełomowy. Para jest ze sobą ponad 30 lat i wciąż bardzo się kocha.

Agnieszka i Artur Kotońscy o związku. "Nie mamy cichych dni"
Agnieszka i Artur Kotońscy o związku. "Nie mamy cichych dni" Agnieszka i Artur Kotońscy w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedzieli o swoim związku.

Agnieszka i Artur Kotońscy o związku. "Nie mamy cichych dni"

Agnieszka i Artur Kotońscy w rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradzili, kto rządzi w ich związku.

- Stanowczo mąż. Pomimo że ja wyglądam na taką, która trzęsie całą chatą, to niestety, ja jestem od wyglądu, mąż jest od trzęsienia domem - dopowiedziała Agnieszka Kotońska.

Według wielu internautów Agnieszka i Artur Kotońscy są wręcz przykładem idealnego małżeństwa, które nigdy się nie kłóci. Okazuje się, że dużo jest w tym prawdy.

- I tak niech zostanie według internautów (śmiech). Nie, nie - zaczęła celebrytka.

- Nie kładziemy się spać pokłóceni, nie ma u nas cichych dni. Jak się nie kochać z takim pyszczkiem - dodał Artur Kotoński i pocałował małżonkę.

Agnieszka Kotońska rozwinęła jego wypowiedź.

- Przegadujemy tylko ważne kwestie. Ja nawijam, mąż podejmuje decyzje takie już ostateczne, a tak to ogólnie działamy już spontanicznie. My ogólnie po tylu latach mamy już wspólne myśli, wspólne plany, także nam jest ze sobą dobrze - powiedziała.

Agnieszka i Artur Kotońscy o byciu rodzicami i dziadkami

Dagmara Olszewska dopytała też parę o to, jak wychowywali swojego syna Damiana.

- Byliśmy młodymi rodzicami, więc tak naprawdę większą częścią "dobrych policjantów" byli dziadkowie, którzy bardzo mocno uczestniczyli w wychowywaniu naszego syna. My tak naprawdę sami jeszcze wtedy byliśmy dzieciakami, więc potrzebowaliśmy jakichś podpowiedzi, pchnięcia w dany temat. Ale tak ogólnie, czy to jakiś zły, mocny czy śmieszny policjant? Chyba nie. Raczej ja chodziłam na wywiadówki i wszystko brałam na siebie - opowiadała Agnieszka Kotońska.

Para niedawno została dziadkami i bez wahania przyznała, że to znacznie łatwiejsza rola niż bycie rodzicami.

- Rozpieszczamy naszego wnuka, ale w zdrowy sposób. Są to jakieś zabawki, przygody, wakacje. Nie wtrącamy się do jego wychowania, to niech młodzi robią. Jeżeli chcą jakiejś pomocy, to oczywiście jesteśmy otwarci. Oni wychowują, my rozpieszczamy. Zabawki też nie z wysokiej półki, bo dziecko musi też znać granice, do której może nadszarpnąć dziadków - wyjaśniała celebrytka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości