Agnieszka "Lili" Antoniak pokazała wyjątkowe zdjęcia. "To nasz najważniejszy reportaż"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Baby Shower Lili Antoniak. Gwiazda odpowiada na pytania fanów

Agnieszka "Lili" Antoniak to bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Niedawno na świat przyszła jej druga córka, a profile w mediach społecznościowych zapełniły się uroczymi kadrami z sali poporodowej. Gwiazda stacji TTV zdecydowała się także na rodzinną sesję zdjęciową i wyznała, że teraz rozumie co oznacza stwierdzenie: "największym sukcesem są moje dzieci".

Agnieszka "Lili" Antoniak to bez wątpienia jedna z ulubionych uczestniczek "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka chętnie udziela się też w mediach społecznościowych, gdzie systematycznie publikuje zabawne filmiki i zdjęcia. Przez kilka ostatnich dni internauci z zapartym tchem wyczekiwali informacji o tym, że na świat przyszła jej druga córeczka - Mia Róża. 1 grudnia rodzina Agnieszki "Lili" Antoniak powiększyła się. 

Agnieszka “Lili” Antoniak w rodzinnej sesji zdjęciowej 

"Gogglebox. Przed telewizorem" to od lat jeden z ulubionych programów rozrywkowych Polaków. Agnieszka "Lili" Antoniak w show występuje u boku Sylwii Bomby. Panie przyjaźnią się także poza pracą i chętnie nagrywają wspólnie filmy i organizują zabawy dla swoich dzieci. Obie zaznaczają też, że rodzina jest dla nich największą wartością. Na pamiątkę wyjątkowych chwil i powitania na świecie nowego członka rodziny, Agnieszka "Lili" Antoniak wykonała poporodową sesję zdjęciową i zamieściła ją na Instagramie. 

"To nasz najważniejszy reportaż. Patrzę i mam w głowie cały czas tekst z piosenki, którą słuchałam przed porodem 'zegar nigdy nie cofa i zostaje wtedy ten, kto naprawdę Cię kocha'. Kiedyś jako nastolatka słuchałam/czytałam wywiady ze znanymi ludzi, którzy osiągnęli tak wiele w swoim życiu i gdy mówili „moim największym sukcesem jest moja rodzina/dzieci” to myślałam sobie 'pfff co za banał' … no i co? Teraz ich doskonale rozumiem fotograf Martę Kozłowską. Kocham Twoje łapanie chwili (była z nami 15/20 minut, a pamiątka na całe życie)" - napisała Agnieszka "Lili" Antoniak w poście na Instagramie. 

Agnieszka "Lili" Antoniak o narodzinach dziecka 

Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów i sprawiła, że z niecierpliwością czekali na jej kolejne wystąpienia. Internauci chętnie śledzą też jej losy w mediach społecznościowych. To właśnie tam znajdą bowiem najwięcej informacji dotyczących jej prywatnego życia i tego, jak spędza czas. W jednym z postów tuż po narodzinach drugiego dziecka zdecydowała się na podanie szczegółowych informacji związanych z porodem.

"Mia 01.12.22, 12:27 czwartek 3500g, 56cm. Alena 14.12.17, 10:45 czwartek 4190g, 53cm. Duży polik i głowa kulka ewidentnie po mamie, a nos i usta chyba po Starym. Takie nam słodkie twixy wyszły - ideolo do schrupania" - opisała uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @lili.antoniak

Pozostałe wiadomości