Agnieszka Kotońska wyjechała w góry. Jej stylizacja "zimowa" zaskoczyła fanów

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Agnieszka Kotońska w bikini

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała nowe zdjęcie, na którym prezentuje swoje ciało w bikini. Fani komentują to, jak zachwycająco wygląda i biją jej brawo. Kobieta wciąż pracuje nad wymarzoną sylwetką.

Agnieszka Kotońska nie zawsze wyglądała tak, jak teraz. Kiedyś zgubiła blisko 30 kilogramów. Dzięki diecie i ćwiczeniom odmieniła swoje życie. Fani wciąż przecierają oczy ze zdumienia, gdy widzą jej ciało w bikini. Doceniają jej determinację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności
Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" o hejcie, figurze i popularności. Zawiodła się na znajomych?

Agnieszka Kotońska w bikini

Agnieszka Kotońska pokazała zdjęcie z Zakopanego. Kobieta zaprezentowała swoją szczupłą sylwetkę w bikini. Kontynuuje starania o wymarzoną figurę.

Piękne miejsce, piękny czas, piękna pogoda, piękna ja. Kocham moje piękne życie

Uczestniczka "Goggleboxa" otrzymało mnóstwo motywacyjnych komentarzy oraz wsparcie od ukochanego męża.

"Moja piękna, kocham" - napisał Artur Kotoński.

"Wow, ale sylwetka" - komentują inni.

Agnieszka Kotońska zapowiedziała, że to jeszcze nie jest koniec pracy nad jej sylwetką. "Latem będzie ogień" - podkreśliła.

Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej. "Przeszłam wzloty i upadki"

Dwa lata temu Agnieszka Kotońska otworzyła się na temat swojej metamorfozy. Pokazała zdjęcie z przeszłości, na którym widać, jak kiedyś wyglądała. Kobieta opowiedziała o drodze do wymarzonej figury.

Zanim zrozumiałam, że zdrowy styl życia jest na całe życie, a nie chwilową zajawką, przeszłam wzloty, upadki i wiele wyrzeczeń

Agnieszka Kotońska opowiadała o tym, że musiała powstrzymać zachcianki żywieniowe, przełamać swój wstyd do ćwiczeń, a także walczyć z własnymi ograniczeniami. Dziś kibicuje innym kobietom w ich metamorfozach.

"Choć moja przemiana okupiona była czasem płaczem w poduszkę, kiedy wszyscy imprezowali, jedli i pili, ja wyciskałam siódme poty na bieżni. Nie, że musiałam, ale chciałam. Nawet nie macie pojęcia, ile razy chciałam to wszystko rzucić [...] Początki zawsze są najtrudniejsze, mój początek to płacz powiązany ze śmiechem, łzy płynęły mi po policzkach razem z potem. Ruszyć tyłek z kanapy po tylu latach było naprawdę ciężko, każdy trening to totalna porażka. Ćwiczyłam w domu, bo wstyd nie pozwalał mi wyjść na siłownię [...] - relacjonowała fanom w mediach społecznościowych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @agnieszkakotonska

Pozostałe wiadomości