Lili Antoniak pokazała zdjęcia z baby shower. Prezent od Sylwii Bomby to hit

Baby Shower Lili Antoniak. Gwiazda odpowiada na pytania fanów
Baby Shower Lili Antoniak. Gwiazda odpowiada na pytania fanów
Źródło: Instagram @lili.antoniak
Agnieszka "Lili" Antoniak występuje w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Komentuje najpopularniejsze telewizyjne produkcje razem z Sylwią Bombą. Influencerka pokazała, jak wyglądało jej baby shower. Kobieta wybrała biel jako motyw przewodni. Na imprezie pojawiła się również Aleksandra Żuraw z "Top Model". Lili Antoniak odpowiedziała na pytania fanów. Sprawdźcie to.

Lili Antoniak działa głównie na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 250 tys. kont. Przyjaciółka Sylwii Bomby zbliża się do porodu. Gwiazda spodziewa się drugiej córki. Za nią drugie baby shower, na które zaprosiła swoje najbliższe przyjaciółki. Uczestniczka "Gogglebox" na prośbę fanów pokazała, jak wyglądało takie przyjęcie, gdy była w pierwszej ciąży. Kobieta zaskoczyła teraz obserwatorki swoim wyborem.

Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego zostanie gwiazdą?
Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" o tajemniczej ukochanej i późnym ojcostwie.

Baby Shower Lili Antoniak. Co dostała od Sylwii Bomby?

Lili Antoniak zdecydowała się na przyjęcie w bieli. Wszystko idealnie komponowało się z tym kolorem. Mama Aleny i już za chwilę również Mii, wystąpiła w sukience z dodatkiem piór. Wszystkie jej przyjaciółki również pojawiły się w tym kolorze. Kreacja Sylwii Bomby przykuła uwagę, ponieważ miała odważne rozcięcia, pióra i cekiny.

Lili Antoniak w 2017 roku zorganizowała swoje pierwsze baby shower w zupełnie innym stylu - dominował tam róż i złoto. Gwiazda pokazała, jaki prezent dostała od Sylwii Bomby z okazji oczekiwania na drugie dziecko. Jest to ogromna maskotka słonia. Zobaczcie na zdjęciu poniżej.

Było cudowniej, niż sobie wymarzyłam
- wyznała Lili Antoniak.
Lili Antoniak pokazała prezent od Sylwii Bomby
Lili Antoniak pokazała prezent od Sylwii Bomby
Źródło: Instagram @lili.antoniak

Lili Antoniak odpowiada na pytania fanów. "Czy warto wydać tyle kasy?"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" odpowiadała na pytania fanów na InstaStories. Ktoś zapytał ją, czy warto było wydać pieniądze na zorganizowanie baby shower.

"Każdy wydaje swoje pieniądze, na co chce i nic innym do tego. Dla mnie te chwile z super kobietami, łzy śmiechu i wspomnienia są tego warte" - stwierdziła.

Kolejna internautka podzieliła się z gwiazdą swoją refleksją po przeczytaniu kilku pytań do Lili Antoniak. Uznała, że niektóre kobiety próbują jej "wbić szpilkę". Przyjaciółka Sylwii Bomby powiedziała, że nie przejmuje się takimi uwagami, a poza Internetem otacza się prawdziwymi przyjaciółmi.

Ja się tym nie przejmuję, odpowiadam, bo nie czuję w tym 'szpilki' - raczej brak takiego samego myślenia, ale nie każdy musi mieć tak samo [...] Czasami zdarzy się, że trafiamy na niewłaściwych ludzi, ale utrzymywanie relacji to też jest praca i nie dziwię się czasami, że kobiety mają taki problem z utrzymywaniem relacji z innymi kobietami, bo wylewa się ogromna zawiść w komentarzach [...] 
- wyznała.
Lili Antoniak odpowiada na pytania po Baby Shower
Lili Antoniak odpowiada na pytania po Baby Shower
Źródło: Instagram @lili.antoniak

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @lili.antoniak

podziel się:

Pozostałe wiadomości