"Nasi w mundurach". Krzysztof Ufnal zwyciężył program. Kim jest "Pan Ładny"?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Nasi w mundurach". Krzysztof Ufnal wygrał program

Za nami finał nowego programu TTV "Nasi w mundurach". Wojskowe show pokochali widzowie, którzy z zaciekawieniem śledzili poczynania ósemki mężczyzn próbujących przejść ciężkie szkolenie na poligonie. Kto okazał się zwycięzcą?

Wszyscy uczestnicy programu "Nasi w mundurach" walczyli dzielnie, ale wygrany mógł być tylko jeden. Program zwyciężył Krzysztof Ufnal nazywany przez dowódców "Panem Ładnym". Przeczytajcie koniecznie, co wiemy na jego temat!

"Nasi w mundurach" – finał. Kto wygrał program?

Uczestnicy "Naszych w mundurach" przeżyli na poligonie wojskowym 12 dni wypełnionych ciężkimi ćwiczeniami. Na wodzie, lądzie oraz w powietrzu – uczestnicy zdobywali nowe umiejętności, które mogą przydać się w wielu ekstremalnych sytuacjach. Pod okiem dowódców służb mundurowych z wieloletnim doświadczeniem, trenowali wytrwałość i przełamywali własne słabości. W każdym odcinku odpadała jedna osoba. W ostatnim odcinku tylko trzech rekrutów mogło przystąpić do finałowego zadania.

Pierwszy z programu odpadł Piotr Sikora, czyli Stalowy. Następnie poligon opuścił Damian Bąk, czyli Nagana. Kolejnym uczestnikiem, który pożegnał kolegów, był Maciej "Pastor" Liziniewicz. W półfinale doszło do nieoczekiwanej sytuacji. Joachim Zeiske rozchorował się i postanowił opuścić koszary. Z programu odejść postanowił też Andrzej Gąsienica. Tym samym do finału automatycznie awansowali Jan Pirowski, Krzysztof Ufnal i Mateusz "Tarzan" Leśniak.

W finale na uczestników czekały dwie konkurencje. Mieli oni w pół godziny uwolnić się z zamkniętego pomieszczenia, a następnie zaplanować i przeprowadzić obronę budynku. Doskonale poradzili sobie z oboma zadaniami, a liderem okazał się Krzysztof Ufnal, czyli "Pan Ładny".

"Nasi w mundurach". Jan Pirowski pokłócił się z Tarzanem
"Nasi w mundurach". Jan Pirowski pokłócił się z Tarzanem

"Nasi w mundurach". Kim jest Krzysztof Ufnal?

Wybierając zwycięzcę "Naszych w mundurach" dowódcy brali pod uwagę całokształt programu. Krzysztof Ufnal był jednym z zawodników, który zrobił duży postęp. Umiał powściągnąć swój dominujący charakter, aby współpracować z drużyną. Dodatkowo dobrze radził sobie z każdą konkurencją. Wykazał się umiejętnościami analitycznymi, dobrą orientacją w terenie, zorganizowaniem i opanowaniem. Co wiemy o jego życiu?

Krzysztof Ufnal urodził się w 1988 roku, więc ma 34 lata. Znany jest z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Na kanapie siedzi z Konradem Mariańskim i Kubą Felińskim. Brali wspólnie udział w "99. Gra o wszystko". Krzysztof Ufnal i Jan Pirowski byli także prowadzącymi format "Kto to kupi?".

Krzysztof Ufnal mieszka na co dzień w Warszawie. Skończył studia z zarządzania i pracuje jako menedżer operacyjny w International Credit and Trade Finance. Przez jakiś czas 34-latek uczył się i mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Tam zafascynował się futbolem amerykańskim. Po powrocie do Polski założył nawet własną drużynę futbolu amerykańskiego Dukes of Warsaw, gdzie nie tylko grał, ale również był prezesem.

"Nasi w mundurach". Krzysztof Ufnal – dziewczyna

Krzysztof Ufnal jest w związku z niejaką Agnieszką od 2016 roku. Mężczyzna dodał na Instagramie filmik z okazji rocznicy związku.

"Miłość mojego życia, mój najlepszy przyjaciel, moje największe wsparcie i najwierniejszy kompan. Kocham najmocniej tę słodką mordkę i zamierzam dalej dbać o nią najlepiej, jak umiem. Rocznicowy kolaż otwiera jedno z naszych pierwszych wspólnych zdjęć, zrobione 24 września 2016 roku" - napisał bohater programów TTV.

"Nasi w mundurach". Krzysztof Ufnal – Instagram

Krzysztof Ufnal prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @dukeofwarsaw. Mężczyzna na bieżąco zamieszcza tam zdjęcia, na których pokazuje, jak wygląda jego praca, ale również życie prywatne. 34-latek słynie z poczucia humoru. Dodał nawet zabawny filmik skierowany do widzów, którzy byli niezadowoleni z jego udziału w finale "Naszych w mundurach" na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości