Izabela Zeiske świętuje rocznicę ślubu. Pochwaliła się prezentem od męża

Iza i Bogusz Zeiske świętują rocznicę ślubu
Iza i Bogusz Zeiske świętują rocznicę ślubu
Źródło: Instagram @iza_zeiske
Widzowie "Gogglebox. Przed telewizorem" mogą składać życzenia Izabeli i Boguszowi Zeiske. Małżeństwo świętuje kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji uczestniczka show pochwaliła się prezentem, jaki dostała od ukochanego. Przekazała fanom piękne słowa o miłości.

Izabela i Bogusz mają syna Joachima. Małżonkowie nie zdradzili, ile lat są razem. Jednak zdążyli wychować też inne dzieci, będąc dla nich rodzicami zastępczymi.

Iza i Bogusz Zeiske o Świętach Bożego Narodzenia
Iza i Bogusz Zeiske o Świętach Bożego Narodzenia

Iza i Bogusz Zeiske świętują rocznicę ślubu

Izabela Zeiske zwróciła się do fanów na Instagramie. Pochwaliła się przepięknym bukietem czerwonych róż, które otrzymała od męża. Uczestniczka show opowiedziała o uczuciu, które wciąż płonie w sercu jej i ukochanego. Pan Bogusz uczestniczył w nagraniu InstaStories. Zakochani pocałowali się i siedzieli wtuleni.

Obchodzimy kolejną rocznicę naszego ślubu. Kiedyś było tak, że brało się ślub cywilny i kościelny. My braliśmy dwa i pierwszy właśnie braliśmy 19 grudnia. Dostałam przepiękne różne od mojego kochanego męża. Jak zawsze pamięta i zawsze dostaję cudowne róże, w ogóle bukiety kwiatów co roku. My życzymy Wam tego, żebyście byli tak szczęśliwi, jak my jesteśmy
- wyznała Iza Zeiske.
Iza i Bogusz Zeiske świętują rocznicę ślubu
Iza i Bogusz Zeiske świętują rocznicę ślubu
Źródło: Instagram @iza_zeiske

"Gogglebox". Iza i Bogusz Zeiske mają rady dla małżonków

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Małżeństwo Zeiske w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o sekrecie swojego związku. Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" przyznała, że w jej domu funkcjonuje tradycyjny podział obowiązków. Gospodyni dba o ognisko domowe, a mąż zarabia.

- U nas jest taki podział jeszcze stereotypowy. Żona trzyma garnki w ręku, a mąż młotek. Powiedziałam, że dopóki jest mężczyzna w tym domku, to ja gwoździa nie przybijam — zażartowała.

Izabela i Bogusz Zeiske zgodnie odpowiedzieli, że w ich związku nie ma cichych dni.

- Pokłócimy się, a za chwilę jest tak, jak gdyby nigdy nic - wyznał pan domu.

Małżeństwo wyjawiło nam swój sekret.

Łóżko godzi. Małżeństwa nie powinny spać osobno. Żeby była harmonia i zgoda w domu, to zawsze musi być wspólne łóżko. Może dwie kołdry, bo mamy dwie, ale nóżki zawsze się łączą
- wyznali w wywiadzie z cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @iza_zeiske

podziel się:

Pozostałe wiadomości