Tak będzie wyglądał Dominik Abus z partnerką za 20 lat! Fani zaskoczeni zdjęciem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus starszy o 20 lat!
"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus starszy o 20 lat!
Źródło: x-news
Partnerka Dominika Abusa podzieliła się efektami metamorfozy. Iga Muszakowska i gwiazdor TTV poddali się zabiegom "upiększającym" i pokazali, jak będą wyglądać za 20 lat. Fanów najbardziej zaskoczyła ilość włosów na głowie Dominika Abusa.

Dominik Abus jest jedną z gwiazdorów stacji TTV. Mężczyzna od kilku sezonów komentuje telewizyjne produkcje w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Wraz z Krzysztofem Radzikowskim nie boją się otwarcie wygłaszać swoich racji. Fani show pokochali ich za cięte riposty i niezwykłą wrażliwość, którą wykazuje się dwóch "mięśniaków".

Prywatnie Dominik Abus jest związany z Igą Muszakowską. Para niedawno wzięła udział w najnowszej edycji "99 - Gra o wszystko. VIP", która już niedługo wyemitowana zostanie na antenie stacji TTV.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę
Dominik Abus szczerze o zazdrości w związku

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus jako staruszek

Udział w programie "99 - Gra o wszystko" wymaga od uczestników nie tylko umiejętności manualnych czy krzepy, ale również zdolności wcielania się w role! Partnerka Dominika Abusa ma za sobą debiut na telewizyjnym podwórku. Wraz z gwiazdorem TTV wzięła udział w najnowszej edycji show, w której znani i lubiani zaprosili do udziału swoje drugie połówki bądź bliskich przyjaciół. Toteż nie mogło zabraknąć partnerki Dominika Abusa!

Uczestnicy otrzymali wyjątkową szansę sprawdzenia, jak będą prezentować się za kilkanaście lat. Przywdzieli odpowiednie kostiumy, a Iga Muszakowska była tak zachwycona efektem, że postanowiła podzielić się nim z internautami jeszcze przed emisją show.

"20 lat później..." - napisała pod zdjęciem.

Internauci zwrócili uwagę na stylizację Dominika Abusa. Szczególnie na jego bujną czuprynę!

"Myślałam ze włosy to działają w drugą stronę",

"Z tymi włosami to przesadziłeś",

"Dominik jak ci te włosy urosły" - żartowali fani pary.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominka Abus o walce z depresją

Dominika Abus od kilku lat związany jest z Igą Muszakowską. Para często publikuje wspólne zdjęcia, którymi ochoczo zachwycają się internauci. Choć teraz wyglądają na szczęśliwych, ich życia nie zawsze było łatwe. Gwiazdor "Gogglebox. Przez telewizorem" nie ukrywa, że swego czasu toczył nierówną walkę z depresją. Choroba sprawiła, że odsunął się od ludzi i wówczas największym wsparciem byli dla niego bliscy.

- Generalnie moja mama była dla mnie wielkim wsparciem i pomocą i Iga, ale jak człowiek jest w takim stanie, to przez większość czasu nie potrzebuje towarzystwa. To jest ciężki temat. Zauważyłem, że potrzebuję pomocy, gdy zaczęło mi się robić słabo i traciłem zdrowie. Przestawałem już funkcjonować. Wtedy też popełniłem największy błąd swojego życia, bo zapijałem smutki. Poszedłem w stronę alkoholu i to było złe, bo alkohol mnie osłabił. Jeśli mamy problemy, to nie możemy uciekać w używki, bo to tylko pogłębiają. Byłem w takim stanie, że musiałem już gdzieś iść po pomoc. Moje ciało odmówiło posłuszeństwa. Robiło mi się słabo, miałem zawroty głowy, bardzo źle się czułem. Musiałem przerwać tę chorobę i wziąć się za siebie. Przez dwa lata praktycznie nie wychodziłem z domu, a później dochodziłem do siebie 3 czy 4 lata - powiedział.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości