Z "99 - gra o wszystko" trafili do "Gogglebox. Przed telewizorem". Kim są Kamil i Marta?

Z "99 gra o wszystko" do trafili "Gogglebox. Przed telewizorem". Kim są Marta i Kamil?
Z "99 gra o wszystko" do trafili "Gogglebox. Przed telewizorem". Kim są Marta i Kamil?
Źródło: x-news
"99 gra o wszystko" to program, który dostarczył uczestnikom i widzom mnóstwo dobrej zabawy, a dla niektórych był początkiem nowej przygody. Kamil Papis i Marta Gołębiowska będą kontynuowali telewizyjną karierę w programie "Gogglebox. Przed telewizorem".

Druga edycja rozrywkowego show stacji TTV "99 gra o wszystko" dobiegła końca. Spośród 99 zawodników tylko jedna osoba wygrała nagrodę. Ale uczestnicy nie odchodzą z programu z pustymi rękami. Wynoszą z niego miłe wspomnienia, nowe relacje, a dla niektórych był on nawet furtką do nowej przygody w telewizji.

"99 gra o wszystko" - co to za program? Kto wygrał?

"99 gra o wszystko" to program, w którym liczy się spryt, sprawność i szczęście. 99 uczestników rywalizuje ze sobą w różnych konkurencjach. Z zabawy za każdym razem odpada osoba, która jako ostatnia wykona dane zadanie. Pierwszą edycję programu wygrał Dominik Strzelec, doskonale znany widzom z programu "Usterka". Była to seria urodzinowa z gwiazdami telewizji TTV.

W drugiej edycji występowali uczestnicy wyłonieni z castingu. Program wygrał Piotr Dziedzina - jeden z bliźniaków, którzy razem wzięli udział w show.

Agnieszka z "Gogglebox" o dzieciach. Dlaczego nie mają wspólnych zdjęć?

"99 gra o wszystko". Kamil Papis i Marta Gołębiowska - kim są? Instagram

Marta Gołębiowska i Kamil Papis są parą. Poznali się w programie "99 gra o wszystko". Choć nie zwyciężyli show, to przyznają, że wygrali coś znacznie ważniejszego - siebie. Kamil w programie miał dużą szansę na wygraną - doszedł do finału. Z Martą pożegnaliśmy się wcześniej. Mimo porażki, w programie znaleźli coś ważniejszego od pieniędzy - miłość. W dodatku będą kontynuowali swoją przygodę z telewizją. Zasiądą wspólnie na kanapie, aby komentować programy telewizję w show "Gogglebox. Przed telewizorem".

Kamil Papis ma konto na Instagramie o nicku @papi_papa_papito. Z profilu można się dowiedzieć, że prowadzi firmę ubezpieczeniową w Zabrzu. Trenuje też kalistenikę i crossfit. Często dodaje też zdjęcia małej dziewczynki, którą podpisuje jako swoją córkę.

Marta Gołębiowska prowadzi konto na Instagramie o nazwie @mostro.colorato. Jako lokalizację wpisała Kraków. Z jej profilu można wywnioskować, że podobnie jak Kamil jest fanką tatuaży. Obydwoje mają wytatuowaną jedną rękę. Marta lubi też rysować.

"Gogglebox. Przed telewizorem" - kiedy odcinek z Kamilem i Martą?

Pierwszy odcinek z udziałem Kamila i Marty telewizja TTV wyemitowała w poniedziałek 23 maja. Jeżeli przegapiliście ich występ, możecie obejrzeć powtórkę w niedzielę 29 maja o 21.00. Wszystkie odcinki programu dostępne są też w serwisie player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości