Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska pokazały nowe pary. "Było z jajem i będzie jeszcze lepiej"

"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska nie będą występować w parze
"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska nie będą występować w parze
Źródło: X-NEWS
W "Gogglebox. Przed telewizorem" spore zmiany. Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska nie będą tworzyły dłużej duetu i komentowały razem kolejnych telewizyjnych produkcji. Gwiazdy pokazały swoich nowych towarzyszy. Jesteście zaskoczeni?

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska były nierozłączne od samego początku show. Widzowie "Gogglebox. Przed telewizorem" polubili uczestniczki i docenili ich spontaniczność. Obie panie ogłosiły jednak zmianę w swoim życiu zawodowym. Co czeka teraz widzów show TTV?

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska rozdzieliły się w programie

Sylwia Bomba przedstawiła swoją nową towarzyszkę. Będzie nią Lili Antoniak. Gwiazda pokazała zdjęcie z przyjaciółką i poinformowała o zmianach w programie. Pozdrowiła Ewę Mrozowską i jej partnera.

"Wiem, że ta zmiana daje ci mega radość. Mam nadzieję, że będziecie się z nami dobrze bawić! Każda zmiana niesie za sobą coś nowego i ciekawego, a rok 2022 to podobno szczęśliwy rok!" - napisała na Instagramie.

Lili Antoniak przyjaźni się z Sylwią Bombą od lat. Tak naprawdę ma na imię Agnieszka i działa głównie jako influencerka. Tworzy na Instagramie, Tik Toku, YouTubie. Prywatnie jest szczęśliwą mężatką i mamą małej Alinki.

Nana i Łukasz z "HP". Romans w programie vs. realny związek
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Gogglebox. Przed telewizorem". Z kim wystąpi Ewa Mrozowska?

Ewie Mrozowskiej będzie partnerować jej mąż. Makijażystka i Piotr Kozłowski tworzą szczęśliwe małżeństwo od 2013 roku. Wychowują synka o imieniu Leon.

"Kochani jedziemy z tym! Oto człowiek, z którym jestem od wielu lat w doli i niedoli! A od dziś na kanapie TTV. Tak, to właśnie z tym panem spędzam najwięcej czasu, prócz Leonka oczywiście! To mój kumpel, mąż i nawet psiapsi haha. Obyście nas choć trochę polubili, tak jak lubiliście nas razem z Sylwią. Było z jajem i będzie jeszcze lepiej z Lili Antoniak. PS Bierzcie nas pół żartem, pół serio" - napisała na Instagramie Ewa Mrozowska.

"Gogglebox. Przed telewizorem" to przewodnik po najciekawszych programach w polskiej telewizji. Uczestnicy show bez owijania w bawełnę komentują różne seriale i programy. Widzowie utożsamiają się z ich szczerymi i często zabawnymi reakcjami.

Jedną z najciekawszych postaci w show jest Mateusz "Big Boy" Borkowski. Fani programu obserwowali jego fenomenalną przemianę, ale mieli również powody do niepokoju. Uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedział nam, jak zareagował na fałszywe informacje o swojej śmierci!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości