"Gogglebox 17" wraca do TTV. Wiemy, kiedy wystartuje nowy sezon

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
"Gogglebox 17" od 5 września w TTV

"Gogglebox" powraca na ekrany z nowym sezonem. Już od 5 września widzowie TTV po raz 17. będą mogli oglądać swoich ulubieńców, którzy nie będą owijać w bawełnę. Sylwia Bomba, Mateusz Borkowski, Agnieszka Kotońska i reszta gwiazd popularnego show po raz kolejny sprawdzą i skomentują to, co dzieje się w telewizji.

"Gogglebox. Przed telewizorem" to obecnie jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Zagraniczny format wystartował na antenie TTV osiem lat temu i od początku budził wiele kontrowersji. Uczestnicy show nigdy bowiem nie owijali w bawełnę, gdy komentowali to, co udało im się obejrzeć i zawsze byli szczerzy z widzami.

"Gogglebox 17". Nowe odcinku programu już od września

Od ponad ośmiu lat poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym: porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy "Gogglebox". Ta tradycja wróci wraz z początkiem roku szkolnego i od 5 września widzowie TTV znów będą mogli oglądać swoich ulubieńców w akcji. Nowe odcinki będą emitowane o godzinie 22:00 i będą dostępne także na platformie Player.pl.     

"Gogglebox" to program, który dla jednych może być przewodnikiem po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telwizji, a dla innych po prostu sprawdzonym sposobem na odpoczynek po ciężkim dniu. Gwiazdy programu żywo i barwnie komentują to, co obejrzą w innych, wybranych przez widzów formatach, a ich reakcje często śmieszą lub wzruszają do łez.

Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności
Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" o hejcie, figurze i popularności. Zawiodła się na znajomych?

"Gogglebox 17". Lista uczestników programu

Ekipa "Goggleboxa" to już niekwestionowane gwiazdy polskiej telewizji. Co jakiś czas produkcja programu żegna niektóre z osób, a inne, nowe wita na pokładzie. Podczas 17. edycji popularnego show na antenie telewizji TTV wystąpią:

- Mateusz "Big Boy" Borkowski, Damian Nagana i Marek Morus - Izabela i Joachim Zeiskowie Sylwia Bomba i Lili Antoniak - Regina Krasnowska i Józef Ponceleusz - Mariusz Kozak i Jacek Szawioła - Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus - Artur, Agnieszka i Dajan Kotońscy - Agnieszka Murak i Ewa Rogalska - Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal i Jakub Feliński - Andrzej i Kasia Gąsienica

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Materiały Prasowe

Pozostałe wiadomości