Iza Zeiske z "Gogglebox" pokazała dom po remoncie. "Oto drugie moje 'królestwo'"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Tak mieszka Iza Zeiske z "Gogglebox"

Iza Zeiske jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowanego w stacji TTV. W programie bierze udział wraz z synem, a widzowie podziwiają ich relację. Teraz uczestniczka pokazała swój dom po remoncie. Jest nie do poznania?

Iza Zeiske i Joachim zyskali popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Już od wielu lat widzowie z zaangażowaniem śledzą ich życie w mediach społecznościowych. Teraz Iza Zeiske pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z remontu domu.

Iza z "Gogglebox" pokazała dom po remoncie

W programie widzowie widzieli zaledwie fragment salonu i kuchni w domu Izabeli, jednak teraz uczestniczka postanowiła pokazać nieco więcej. Na Instagramie Iza Zeiske nie kryła zadowolenia z efektów remontu w jej domu.

Najpierw pokazała odnowioną kuchnię. Widzimy w niej nowe meble i sprzęt. Uczestniczka zdecydowała się postawić tym razem na bardziej stonowane kolory jak białe meble z czarnymi uchwytami, które idealnie współgrają z szarymi ścianami, oraz czarne elementy wyposażenia.

"Kuchnia moje królestwo... remont zakończony. Teraz tylko mogę cieszyć się domkiem. Wymarzone meble, sprzęt, zlew. Ach, jaka jestem zadowolona..." - napisała na Instagramie.

Przypominamy, jak wcześniej prezentowała się kuchnia uczestniczki.

Zobacz wideo:

Mateusz "Big Boy" Borkowski o miłości. Przedstawi swoją wybrankę?
Mateusz "Big Boy" Borkowski o miłości. Przedstawi swoją wybrankę? Gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości, zakochaniu i przyjaźni. Kim jest tajemnicza Kinga?

Iza Zeiske zadowolona z remontu domu

W kolejnym poście Iza Zeiske pokazała swoją łazienkę. W niej również króluje biel, jednak z elementami złota.

"Kochani, a oto drugie moje 'królestwo'. Łazienka — czyż nie jest to nasze domowe spa?" - napisała.

Jakiś czas temu Iza Zeiske pokazała również fragment salonu.

Pod zdjęciami pojawiły się komentarze internautów.

"Pięknie mieszkasz Izuniu", "Nie mogę się doczekać zdjęć reszty domu", "Zawsze marzyłam o takiej kuchni", "Cudna łazienka, śliczne spa", "Aż miło popatrzeć" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości