Dominik i Wiktoria z "Gogglebox" o wielkich zmianach. Ciąża to niejedyna niespodzianka

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania
Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka to para, którą widzowie znają z takich programów jak "Gogglebox. Przed telewizorem", oraz "99 - gra o wszystko. VIP". Niedawno w rozmowie z Dagmarą Olszewską podzielili się szczęśliwą nowiną - oczekują przyjścia na świat pierwszego dziecka. Wcześniej zdradzili nam też, jak wyglądałoby ich wymarzone wesele. Piękne?

Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny mimo młodego wieku mają jasny cel - stworzenie dużej i szczęśliwej rodziny. W rozmowie z nami opowiedzieli więcej o tych planach i dodali, że już niedługo będą mogli zamieszkać w swoim pierwszym, własnym lokum.

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka z TTV o ślubie i weselu

Widzowie TTV od kilku tygodni mogą oglądać nowy sezon programu "99 - gra o wszystko. VIP". Podczas nagrań Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny w rozmowie z nami uchylili rąbka tajemnicy i opowiedzieli o swoich planach i marzeniach na przyszłość. Jak się okazało, właśnie czekają na spełnienie jednego z nich - spodziewają się bowiem dziecka. Oprócz tego czekają na odbiór pierwszego własnościowego mieszkania i zaczynają myśleć o ślubie. Jaka byłaby ich wymarzona ceremonia?

- Na szczęście mamy małą rodzinę i ja i Wiktoria, więc osób na weselu byłoby mało. Moje wymarzone wesele to gdzieś za granicą, w jakimś ładnym miejscu - powiedział Dominik Gumienny.

- Ja mam dwie opcje. Jedna to taka, żeby ślub był na klifie, nad morzem, w plenerze, a potem chciałabym wielkie wesele, żebym mogła wszystkich swoich przyjaciół i rodzinę zaprosić. To z jednej strony jest dla mnie wymarzone, a z drugiej, myślałam o weselu i ślubie za granicą. Ale chyba widok przyjaciół i rodziny, że są ze mną i cieszą się moim szczęściem, byłby dla mnie lepszym widokiem. Chciałabym z nimi uczcić ten dzień - dodała Wiktoria Gromadzka.

Para zadeklarowała, że niedawno podjęła decyzję o zakupie mieszkania. Choć lokum będzie do odbioru dopiero pod koniec roku, Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka już snują plany na dalsze spełnianie marzeń.

- Teraz kupujemy mieszkanie, ale w przyszłości... Takim naszym największym marzeniem jest posiadanie domu. Zawsze chciałam mieć dom, trójkę dzieci, miejsce dla piesków. To ognisko domowe jest dla mnie najważniejsze - powiedziała Wiktoria.

Wiktoria Gromadzka z TTV jest w ciąży

Wraz z początkiem 2023 roku media obiegła wspaniała wiadomość. Wielka rodzina gwiazd TTV niedługo się powiększy. Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny spodziewają się dziecka. Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedziała nam o swojej walce o zdrowie i upragnioną ciążę.

- Bardzo długo się staraliśmy. I chociaż fizycznie czuję się tragicznie, to staram się z tego, jak najbardziej cieszyć. Bardzo boli mnie brzuch, niemal cały czas mam mdłości, sporo śpię. Jest ciężko, podziwiam kobiety, które to przeszły i zazdroszczę tym, które tego nie doświadczyły. Ale z tego, co kilka świeżo upieczonych mam mi powiedziało, bardzo możliwe, że te dolegliwości ustąpią po 3. miesiącu — powiedziała Wiktoria w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Gwiazda TTV wyjaśniła, że od ponad roku starała się o zajście w upragnioną ciążę. Wyjaśniła też, że choć choruje na endometriozę, wierzyła, że będzie dane jej zostać mamą i już w 2022 roku zaczęła planować logistykę związaną z przyjściem dziecka na świat.

- Dla nas to było zaskoczenie i niezaskoczenie. Cały zeszły rok planowaliśmy jak to logistycznie ogarnąć, pogodzić z pracą i życiem. Ponad rok staraliśmy się o dziecko. Moja choroba, endometrioza, dodatkowo bardzo utrudniła sprawę. Po kilku miesiącach prób dotarło do mnie, że w ogóle nie mam wpływu na to, co się wydarzy i że życie jest pełne niespodzianek. Jak tylko się dowiedziałam, to chciałam wszem, wobec wykrzyczeć i powiedzieć o swoim szczęściu. Ale Dominik mnie zatrzymał, powiedział, że musimy zachować spokój i podejść do tego na spokojnie — powiedziała.  

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-News

podziel się:

Pozostałe wiadomości