Wiktoria z "Gogglebox" wybiera imię dla córki. Jedna z propozycji zaskoczyła internautów

Autor:
Dagmara
Olszewska
Wiktoria Gromadzka

Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny z "Gogglebox. Przed telewizorem" oczekują przyjścia na świat pierwszego dziecka. Niedawno na instagramowym profilu uczestniczki show pojawiła się prośba o pomoc w wyborze imienia dla córeczki. Jedna z czterech przedstawionych propozycji wyjątkowo zaskoczyła internautów.

Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny poznali się na studiach. Choć na początku łączyła ich relacja koleżeńska, po pewnym czasie zaczęli zauważać w sobie partnerów na dobre i na złe. Podczas nagrań do ostatniego sezonu "99 - gra o wszystko. VIP" w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyznali, że czekają ich w życiu wielkie zmiany. Zaadoptowali dwa psy i kupili swoje pierwsze mieszkanie. Nikt jednak nie spodziewał się informacji, która zelektryzowała media kilka tygodni później. Para spodziewa się dziecka!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania
Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o planach na przyszłość. Planują ceremonię ślubną, kupują mieszkanie oraz... czekają na przyjście na świat pierwszego potomka.

Wiktoria Gromadzka z "Gogglebox. Przed telewizorem" wybiera imię dla dziecka

W weekend poprzedzający majówkę Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny postanowili zaskoczyć internautów relacją z popularnego ostatnio "gender party". Podczas spotkania z przyjaciółmi i rodziną podzielili się wieścią o płci dziecka. Postanowili w wiosennych okolicznościach przyrody przebić wspólnie balon, z którego wyleciałoby różowe, bądź niebieskie konfetti.

We wnętrzu balona kryło się konfetti w kolorze różowym, co oznacza, że para powita na świecie córeczkę.

Obecnie para zastanawia się nad wyborem imienia dla dziewczynki. W związku z tym na profilu Wiktorii Gromadzkiej pojawiło się wideo, na którym tańczy do popularnego na TikToku dźwięku prezentując wybrane wcześniej opcje.

"Ach te rozterki w ciąży. A Wam? Które imię podoba Wam się najbardziej? Michalina, Scarlett, Adeline czy Marcelina?" - zapytała.

Na komentarze od internautów nie trzeba było długo czekać.

"Scarlett? Ciekawy wybór! Ale moje serce skradła jednak Michalina";

"My mamy Marcelinę, ale też zastanawialiśmy się nad Michaliną" - czytamy.

A jak wy doradzilibyście Wiktorii Gromadzkiej?

Wiktoria Gromadzka z TTV o staraniach o dziecko

Wiktoria Gromadzka i Dominik Gumienny są pewni, że chcą spędzić razem resztę życia. Podczas nagrań do minionego sezonu "99-gra o wszystko. VIP" para w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o swoim uczuciu. W planach pojawił się nawet ślub, zakup dużego domu i adopcja wielu zwierząt. W marzeniach nie zabrakło też tematu dzieci i chęci posiadania szczęśliwej rodziny. Niektóre z planów zakochanym udało się jednak ziścić dużo wcześniej, niż zakładali.

- Dla nas to było zaskoczenie i niezaskoczenie. Cały zeszły rok planowaliśmy jak to logistycznie ogarnąć, pogodzić z pracą i życiem. Ponad rok staraliśmy się o dziecko. Moja choroba, endometrioza, dodatkowo bardzo utrudniła sprawę. Po kilku miesiącach prób dotarło do mnie, że w ogóle nie mam wpływu na to, co się wydarzy i że życie jest pełne niespodzianek. Jak tylko się dowiedziałam, to chciałam wszem, wobec wykrzyczeć i powiedzieć o swoim szczęściu. Ale Dominik mnie zatrzymał, powiedział, że musimy zachować spokój i podejść do tego na spokojnie — powiedziała.  

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum prywatne

Pozostałe wiadomości