Grzegorz Głuszcz o nowych wyzwaniach i miłości. Co łączy go z Kornelią z "HP"? [TYLKO U NAS]

Grzegorz Głuszcz w "Hotel Paradise All Stars"
Grzegorz Głuszcz w "Hotel Paradise All Stars"
Źródło: TVN
Grzegorz Głuszcz jest jednym z najpopularniejszych uczestników wszystkich polskich odsłon "Hotelu Paradise". Wystąpił w 6. edycji rajskiego show oraz w serii specjalnej "All Stars". Był związany z trzema koleżankami z programu — Magdaleną Gałdą, Natalią Bajko i Julią Skrodzką. Choć żadna z tych relacji nie przetrwała, nie poddaje się i dalej szuka miłości. Sprawdziliśmy co obecnie u niego słychać. Będziecie zaskoczeni odpowiedzią!

Prywatne życie Grzegorza Głuszcza z "Hotelu Paradise" wyjątkowo interesuje internautów. Na Instagramie śledzi go ponad 123 tysiące osób. To właśnie oni jako pierwsi dowiadują się o jego relacjach, nowych przedsięwzięciach i zmianach. W rozmowie z nami mężczyzna wyjawił, jak w ostatnim czasie zmieniło się jego życie. Okazuje się, że działo się tam naprawdę dużo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Grzegorz Głuszcz gorzko o związkach
Grzegorz Głuszcz gorzko o związkach. Opowiedział o tym, co spotkało go po programie
"Hotel Paradise All Stars". Grzegorz Głuszcz opowiedział nam o związkach, miłości i zmianach w życiu. Ten rok będzie wyjątkowy pod wieloma względami.

"Hotel Paradise". Co słychać u Grzegorza Głuszcza?

Grzegorz Głuszcz po zakończeniu emisji rajskiego show zainteresował się muzyką i walkami w oktagonie. Stworzył kilka piosenek, nagrał teledyski i stara się podbijać polski show-biznes. Trzeba przyznać, że powoli staje się jego nieodłączną częścią. Postanowiliśmy sprawdzić co obecne u niego słychać. Wiele bowiem się zmieniło. Zarówno w kwestiach zawodowych, jak i miłosnych.

- Staram się zmieniać moje życie na lepsze. Nie ukrywam, że teraz mam chyba swój "złoty okres" pod względem zawodowym. Cały czas się rozwijam, idę do góry, zaczynam zarabiać naprawdę fajne pieniądze. Dzięki temu mogę sobie pozwolić na wakacje jedne, drugie. Łapię też pozycję w tym świecie show-biznesu. Jeśli chodzi o sprawy serduszkowe to jakiś czas temu zakończyłem związek, relację, w której byłem przez kilka miesięcy. Niestety po pewnym czasie stwierdziliśmy, że do siebie nie pasujemy i rozeszliśmy się w zgodzie. Dalej jestem singlem, dalej czekam aż ta strzała Amora we mnie strzeli. Skupiam się teraz bardziej na sprawach biznesowych. W międzyczasie sobie randkuję, ale nie jest to nic wiążącego. Jeśli chodzi o Kornelię, to śmieję się, że jesteśmy rodzeństwem. Z Kornelią nic mnie nie łączy, to jedynie czysta relacja przyjacielska — powiedział nam.

Grzegorz Głuszcz z "Hotelu Paradise" zdradził tajemnicę dotyczącą związku z Natalia Bajko!

Tuż po zakończeniu emisji 6. edycji "Hotelu Paradise" w mediach zawrzało. Grzegorz Głuszcz wyznał bowiem, że spotyka się z Natalią Bajko, jedną z uczestniczek programu. Po pewnym czasie deklarowania miłości dodał też, że zdecydował się na tatuaż, który był wykonany na podstawie jej zdjęcia. Jak jednak często w takich przypadkach bywa, uczucie nie przetrwało próby czasu, a malunek pozostał. Teraz na jaw wyszły jednak nowe fakty. Uczestnik "HP All Stars" wyznał nam prawdę...

- Tak, ten tatuaż jest. To jest moja przyszła żona, prawdziwa diablica na pewno, ale to jednak nie jest Natalia. Znaczy wiesz... teraz muszę się do czegoś przyznać. Z tym tatuażem to było trochę beka. Ten tatuaż to będę musiał, tak czy siak, przerobić troszkę. Robię sobie teraz cały rękaw i on mi trochę nie pasuje tutaj do tej struktury, będę musiał trochę zmienić styl. Natomiast nie, to nie była Natalia — wyjaśnił.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości