Klaudia z "Hotelu Paradise" pokazała mamę. Nieprawdopodobne podobieństwo

"Hotel Paradise 5", Klaudia Biegus
Klaudia z "Hotelu Paradise" pokazała mamę. Podobne?
Źródło: Player.pl
Klaudia Biegus, uczestniczka 5. edycji "Hotelu Paradise" udostępniła wzruszający post o swoich najbliższych. "Wiem, że moi rodzice wiele w życiu przeszli i starali się tak przeprowadzić mnie przez życie, bym mogła uczyć się na ich błędach" - napisała.

"Hotel Paradise" dla większości uczestników to wspaniała przygoda i szybka droga do popularności i życia w centrum show-biznesu. Niestety, przez czas nagrywania programu mieszkańcy willi nie mogą kontaktować się ze swoimi najbliższymi, używać telefonów i nie mają dostępu do Internetu. W jednym z ostatnich odcinków show Klaudia otrzymała od Michała przywilej, mogła porozmawiać z rodzicami. To skłoniło ją do refleksji.

"Hotel Paradise 5". Klaudia opowiada o relacji z rodzicami

Klaudia w swoim wpisie w mediach społecznościowych opublikowała kilka zdjęć z najbliższymi. Jej podobieństwo do mamy jest niewyobrażalne. Jak się okazało, panie nie tylko fizycznie są do siebie podobne. Świetnie się dogadują, są swoimi przyjaciółkami i uwielbiają wspólnie podróżować.

"Przedstawiam Wam moją przyjaciółkę, najważniejszą osobę w moim życiu, najlepszą kompankę do podróży, wspólnego picia prosecco, ploteczek i śmiechów. Osobę, która będzie przy mnie zawsze i zawsze mi pomoże. Jednym słowem przedstawiam wam moją najpiękniejszą mamę. Kiedyś zostałam zapytana, z czego jestem najbardziej dumna w życiu. Bez większego zawahania odpowiedziałam, że najbardziej dumna jestem z tego, jaką relację mam ze swoimi rodzicami" - napisała Klaudia pod postem. 

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

"Hotel Paradise" - rodziny uczestników

Klaudia zwróciła się w mediach społecznościowych do Michała, dzięki któremu mogła porozmawiać ze swoimi najbliższymi. To on sam zaproponował oddanie jej swojego przywileju, mimo że Klaudia wraz z Kubą wytypowali go na osobę najsłabiej radzącą sobie w programie.

"Telefon, jaki mogłam wykonać w programie do rodziców, był dla mnie w tamtym momencie jak najpiękniejszy prezent, jaki kiedykolwiek mogłabym otrzymać. Z tego miejsca jeszcze raz dziękuje Michałowi, chyba nigdy nie będę w stanie się za to odwdzięczyć, tak wiele to dla mnie znaczyło. Wiem, że moi rodzice wiele w życiu przeszli i starali się tak przeprowadzić mnie przez życie, bym mogła uczyć się na ich błędach i nie popełniać już swoich. Mamo, tato - jestem Wam strasznie za wszystko wdzięczna. Kocham Was" - napisała Klaudia w poście.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości