Kasper i Laura z "HP" podjęli ważną decyzję. "Dobre wieści do was dotarły"

"Hotel Paradise". Kasper i Laura rozmawiali o Karolinie
"Hotel Paradise". Kasper i Laura rozmawiali o Karolinie
Źródło: player.pl
Uczestnicy "Hotelu Paradise" już niedługo zamieszkają pod wspólnym dachem. Laura i Kasper z 5. edycji programu zdecydowali, że ich związek wejdzie na nowy poziom. Po kilku miesiącach krążenia między dwoma miastami para zdecydowała się na przeprowadzkę. W rozmowie z nami Laura Tarkota wyznała, które miasto wybrali oraz kiedy nadejdzie ten szczęśliwy dzień.

Laura Tarkota i Kasper Nowakowski spotkali się w "Hotelu Paradise", jednak ich miłość rozkwitła dopiero po powrocie do Polski. Ku zaskoczeniu i radości fanów formatu ich związek trwa, a niedługo - bohaterowie panamskiego show zamieszkają razem. 

Laura i Kasper z "HP 5" zamieszkają razem

Laura i Kasper w "Hotelu Paradise" tworzyli parę zaledwie przez jeden dzień. Choć nie ukrywali wzajemnej sympatii, ostatecznie rozwijali relacje z innymi uczestnikami show. Tuż po zakończeniu emisji programu wyznali, że od pewnego czasu łączy ich coś więcej. Obecnie zakochani kursują między Łodzią, a Rybnikiem, jednak jak powiedziała nam Laura - to niedługo się zmieni.

- Dobre wieści do was dotarły. Tak, planujemy z nowym rokiem razem zamieszkać. Nowy rok, nowi my. Na razie jeszcze w rozjazdach pomiędzy Rybnikiem a Łodzią, ale już niedługo. Taka przeprowadzka to duże wyzwanie, nie tylko logistyczne. Przez większe i mniejsze obowiązki postawiliśmy na Rybnik - powiedziała nam Laura.

"Hotel Paradise 5". Laura i Kasper o związku 

Laura Tarkota w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznała, że obecnie wraz z Kasprem poszukują lokum i wszystko, co związane z przeprowadzką nabierze tempa po nowym roku. Zakochani nie ukrywają też, że przykładają dużą wagę do tego, by ich relacja rozwijała się w dobrym kierunku. Jednym z takich aspektów było zapoznanie się ze swoimi rodzinami. 

"Poznaliśmy swoich rodziców i jest dobrze. Moja relacja z Kasprem zaczęła się od moich urodzin w Zakopanem. Tam już byli moi rodzice, więc sytuacja była ułatwiona. A ja mamę Kaspra poznałam niedawno i bardzo się polubiłyśmy" - oznajmiła Laura w jednym z wywiadów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości