Ata z "Hotelu Paradise" poddała się operacjom plastycznym. "Zawsze mi to przeszkadzało"

Beata "Ata" Postek, Hotel Paradise, One Night Squad
Beata "Ata" Postek o operacjach plastycznych
Źródło: MWMEDIA/Jarosław Antoniak
Beata Postek poszła "pod nóż". O decyzji poprawienia pośladków i ramion poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała również zdjęcia sprzed i po zabiegu oraz wyjaśniła, dlaczego postanowiła to zrobić. "Strasznie się cieszę, że już tego nie będzie" - mówi na InstaStories.

Beata "Ata" Postek zwyciężyła w 2. edycji "Hotelu Paradise". Od tamtej pory nieprzerwanie działa w sieci. Wzięła również udział w programie "One Night Squad", który dodatkowo podbił jej popularność. Ata nie ukrywa, że jest fanką zabiegów medycyny estetycznej. Wcześniej powiększyła piersi i usta, a teraz poddała się kolejnym zabiegom.

Ata z "Hotelu Paradise" poddała się operacji plastycznej

Beata Postek przyznała fanom, że od zawsze miała problem z tzw. "pelikanami", czyli nadmiarem skóry w okolicy pach i ramion. Zdecydowała się skorygować to podczas operacji, ponieważ nieinwazyjne sposoby nie dawały rezultatu.

"Zawsze miałam z tym problem. Nieważne, ile ćwiczyłam, chudłam. Strasznie się cieszę, że już tego nie będzie. Ogólnie mi nie przeszkadza, jak wyglądam. Myślałam, że będę się denerwować. Absolutnie nie. Robiliśmy wszystkie badania, wszystko pan doktor sprawdził" - mówi na InstaStories.

Beata Postek, Hotel Paradise
Beata Postek - operacja plastyczna
Beata Postek, Hotel Paradise
Źródło: instagram.com/atapostek
Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" odpowiedzieli na intymne i trudne pytania. Jak wygląda ich związek?

To jednak nie wszystko. Beata Postek postanowiła również usunąć tłuszcz z podgardla, który wcześniej sobie wstrzyknęła.

"Miałam kiedyś problem z podgardlem. Ktoś mi wstrzyknął tutaj tłuszcz i on opadł. Trochę mi doktor naprawi, jak już będę w narkozie, to zrobimy pełny pakiet" - opisuje.

Beata Postek powiększyła pośladki

Beata Postek postanowiła za jednym zamachem zlikwidować wszystkie swoje kompleksy. Poza ramionami i podgardlem zdecydowała się także poprawić pośladki. Na InstaStories pokazała zdjęć przed i po. Można je zobaczyć na jej profilu.

"Ja już po zabiegu. Nie tylko paszki, ale pan doktor zrobił najlepiej d*psko" - napisała Ata z "Hotelu Paradise".

Beata Postek, Hotel Paradise
Beata Postek - operacja plastyczna
Beata Postek, Hotel Paradise
Źródło: instagram.com/atapostek

Na końcu uczestniczka "Hotelu Paradise" i "One Night Squad" podkreśliła, że czuje się zaopiekowana i oznajmiła, że przed wykonaniem zabiegu przeprowadzone zostały wszystkie niezbędne badania.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Jarosław Antoniak

podziel się:

Pozostałe wiadomości