Laura wyznała, dlaczego wyeliminowała Jaya i Elizę. Kuba ostro: "Wyszło szydło z worka"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Laura i Grzegorz, "Hotel Paradise 5"

Decyzja Laury i Grzegorza o wyeliminowaniu z "Hotelu Paradise" najpewniejszej siebie pary, wywołała wielką burzę wśród internautów. Uczestnicy programu kolejno wydają oficjalne oświadczenia, opisując swój punkt widzenia. Najciekawsze jednak jest to, co możemy przeczytać w komentarzach pod postami. "Wyszło szydło z worka" - skomentował jedno z tłumaczeń Kuba.

Zaledwie dwa dni przed wielkim finałem program musieli opuścić Jay i Eliza. I choć to decyzja o ich wyeliminowaniu miała być najbardziej zaskakująca, pojawiły się z ich strony pretensje, które wbiły w fotel internautów, widzów i pozostałych uczestników. Laura zdecydowała, że jeszcze raz na spokojnie wytłumaczy, z czego wynikała jej decyzja. Komentarze nie pozostawiają złudzeń — jedna z par znacząco nadszarpnęła swój wizerunek. 

"Hotel Paradise 5". Laura ostro o reakcji Jaya i Elizy

Laura Tarkota za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie wyjaśniła widzom, że decyzja o wyeliminowaniu Jaya i Elizy była jednogłośna. Razem z Grzegorzem nie mieli wątpliwości, że to właśnie ta para ma opuścić program. Wiedzieli jednak, że na tak dalekim etapie programu każda z możliwości byłaby niewłaściwa. 

"Dzisiejsza decyzja wzbudziła wiele emocji, zarówno w nas, jak i w was - widzach! Ilu ludzi, tyle różnych opinii, ile poparcia- tyle nienawiści w naszą stronę… Kochani decyzja Grzesia i moja była jednogłośna. Czy była dobra? Jakakolwiek inna też byłaby zła. Ktokolwiek by odpadł, to nie było tam dobrej decyzji. Postawiliśmy na naszych przyjaciół. Zapytaliśmy wszystkich uczestników o ich zdanie, otrzymując odpowiedź, że mamy zrobić tak, jak czujemy… więc właśnie tak zrobiliśmy. Na tym ten program polega, że każdy z nas musiał dokonywać wyborów, typować innych do odpadnięcia, a było to tym trudniejsze, że wszyscy byliśmy mocno zżyci! Wygraliśmy kolejną konkurencję, więc los nam sprzyjał" - napisała Laura w poście na Instagramie.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie

Laura z "HP" jest oburzona reakcją Jaya i Elizy?

Laura poruszyła w swoim oświadczeniu aspekt, który wśród internautów budzi największe wątpliwości. Jay i Eliza podczas jednej z ostatnich Puszek Pandory zarzucali pozostałym mieszkańcom panamskiej willi, że myślą wyłącznie o finale. Sami twierdzili, że oni wygrali to, co najważniejsze - miłość. Jakże wielkie było zdziwienie wszystkich, gdy okazało się, że to właśnie oni najbardziej nastawiali się na wygraną i nie chcą pogodzić się z porażką.

"Czy myśleliśmy o finale? My nie. No proszę Was, ja całowałam się dwa dni wcześniej z nie swoim partnerem, więc uwierzcie, że miałam w to wyejb*** Poza tym wyrzucając Elizę i Jaya zrobiliśmy sobie więcej wrogów. Idąc do tego programu, każdy z nas miał te same intencje - zostać jak najdłużej! Więc bardzo nas to cieszyło, że zostajemy dalej. Z perspektywy czasu, postąpilibyśmy dokładnie tak samo i tylko się w tym utwierdziliśmy z każda kolejną minutą po ogłoszeniu decyzji. Czekamy na Pandorę" - tłumaczyła Laura. 

"Hotel Paradise 5". Uczestnicy komentują reakcję Jaya i Elizy 

Pod postem Laury w mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy od pozostałych uczestników.

"Wyszło szydło z worka" - napisał Kuba.

"Nie martwcie się, pokazali całej Polsce jak im nie zależy…" - skomentowała Oliwia. 

Co ciekawe, swoje poparcie wyraziła też Wiktoria, najbliższa programowa przyjaciółka Elizy. 

"You go girl" - napisała. 

"Jestem z Ciebie dumna ! Cholernie dumna z odwagi i z tego, że zawsze mówisz, co myślisz i to szczerze" - skomentowała Marika.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości