Marika o zachowaniu Jaya i Elizy po eliminacji z "HP". Jak to skomentowała?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Marika Mery Worach z "Hotelu Paradise" ma fobię

Jedna z najmocniejszych par 5. edycji "Hotelu Paradise" opuszcza program tuż przed wielkim finałem. Decyzją Laury i Grzegorza to właśnie Eliza i Jay stracili szansę na wygraną. Ich reakcja zaskoczyła nie tylko pozostałych uczestników, ale także widzów i internautów. Marika zdobyła się na komentarz w tej sprawie. Ma rację?

Eliza i Jay niemal od początku tworzyli wybuchowy duet. Mimo licznych kłótni, sprzeczek i niedomówień sumiennie stawali za swoimi plecami i dążyli do finału. Po wyeliminowaniu ich pary okazało się jednak, że wygrana w programie nie była im tak obojętna, jak mówili. 

Marika szczerze o zachowaniu Jaya i Elizy 

Marika Worach to pierwsza programowa partnerka Jaya. Jej zazdrość o Elizę okazała się podstawna, ponieważ uczestnik stworzył z nią najmocniejszą parę 5. edycji show. I choć budował wizerunek spokojnego, racjonalnego i wyrozumiałego - po ogłoszeniu decyzji Laury i Grzegorza porzucił te cechy daleko w kąt. 

"Myślę, że to była bardzo odważna decyzja. I pomimo 'mocy' pary Jaya i Elizy w naszym programie nie chodzi tylko o relację miłosną a też o przyjaźnie, grę, itd. Widać, że Laura zaprzyjaźniła się zarówno z Oliwką jak i z Wiki, więc w jakim celu miałaby wytypować swoje koleżanki. Grzegorz też nie miał relacji z Jayem, więc też go nic raczej nie skłaniało, by nie obstawiać ich pary. Pary, która dużo mówiła na każdej Pandorze itd., że już jest wygrana" - odpowiedziała Marika. 

Pierwsze miłosne uniesienie w "Hotelu Paradise" zaskoczyło widzów
Pierwsze miłosne uniesienie w "Hotelu Paradise" zaskoczyło widzów "Hotel Paradise" wraz z nowym odcinkiem odsłonił kolejne, wielkie tajemnice uczestników. wyemitowano pierwsze intymne uniesienie uczestników, których nikt o to nie podejrzewał.

"Hotel Paradise" - Finałowy Tydzień 

Wraz z wyeliminowaniem Elizy i Jaya, widzowie poznali trzy finałowe pary. O kroczenie po ścieżce lojalności będą rywalizowali: Oliwia i Kuba, Grzegorz i Laura oraz Wiktoria i Sevag. Zanim jednak i to grono się zawęzi, uczestników programu czeka najcięższa Puszka Pandory. To właśnie na niej pytania będą zadawali niemal wszyscy mieszkańcy panamskiego raju. 

Wielki finał "Hotelu Paradise" odbędzie się już w czwartek, 2 czerwca. Kroczenie zwycięzkiej pary po ścieżce lojalności będziecie mogli obejrzeć o godzinie 20:35 na antenie TVN 7 oraz w player.pl. Czy w tym sezonie ktoś zdecyduje, że nie chce dzielić się pieniędzmi i rozbije kulę? O tym dowiemy się już niebawem. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

Pozostałe wiadomości