Sevag o zachowaniu Jaya i Elizy w "HP". "Ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobił"

Sevag Formella
Sevag o zbliżeniu Olwii i Kuby. Dominka ma powody do złości?
Źródło: player.pl
Sevag Formella wraz z Wiktorią Kozar zostali zwycięzcami 5. edycji "Hotelu Paradise". W rozmowie z Aleksandrą Głowińską uczestnik show opowiedział o swoich losach w programie oraz o jednym z najbardziej zaskakujących momentów. Reakcji Jaya i Elizy na wyeliminowanie ich z gry.

Choć to Jay otrzymał miano najbardziej zaufanego uczestnika programu, Sevag zaskarbił sobie sympatię mieszkańców panamskiej willi równie mocno. W wywiadzie dla cozatydzoien.tvn.pl opowiedział o tym, co zaskoczyło go w reakcji pary ocenianej przez wszystkich jako najsilniejszą.

"Hotel Paradise". Sevag o zachowaniu Jaya i Elizy 

Jay i Eliza musieli opuścić “Hotel Paradise” przez decyzję Laury i Grzegorza. I gdy wszyscy spodziewali się przyjacielskiego pożegnania, para nie próbowała kryć rozczarowania. Sevag wyznał, co uważa na temat ich zaskakującego zachowania.

- Współczuję im i rozumiem, dlaczego oni się tak zachowali, bo bardzo chcieli wygrać. Ale według mnie nie było to fajne. Ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobił. Ja jak odpadam to z głową do góry i dziękuję wszystkim za wszystkie wspólne momenty, imprezy. Ja bym się tak nie smucił bardzo jak oni, ale też ich rozumiem, bo zasłużyli na to, żeby wygrać - powiedział. 

SEVAG_REAKCJAJAYAIELIZY
Sevag Formella ostro o zachowaniu Jaya i Elizy
Sevag Formella skomentował zachowanie Jaya i Elizy po odpadnięciu z programu.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sevag Formella o Jayu i Elizie z "Hotelu Paradise" 

Jay i Eliza to para z najdłuższym, romantycznym stażem w 5. edycji “Hotelu Paradise”. Przez wielu widzów i prawdopodobnie także przez nich samych, byli typowani na wygranych. Niestety, eliminacja na dwa dni przed finałem okazała się gorzka do przełknięcia.

- Większość ludzi kibicowała im, ale to jest program. To tylko gra. Jak można się tak denerwować przez to, że się nie wygra? Trzeba umieć przegrywać. Ja bym czegoś takiego nie zrobił, ale rozumiem dlaczego oni się tak zachowali - wyznał Sevag Formella w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości