Hania o relacji Davida i Angeliki. "Już na lotnisku były pierwsze zgrzyty"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Reporter:
Kalina Szymankiewicz
Hanna Balcerzak z "HP" o relacji Angeliki i Davida

Hanna Balcerzak to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 6. edycji "Hotelu Paradise". W programie nawiązała dwie poważne relacje. Zaangażowała się w parę z Mikołajem i zaprzyjaźniła z Angeliką. Niestety żadna z tych znajomości nie przetrwała. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz uczestniczka rajskiego show opowiedziała o tym, co obecnie łączy ją z pozostałymi mieszkańcami panamskiej willi.

Hanna Balcerzak szybko została okrzyknięta jedną z najbardziej temperamentnych uczestniczek "Hotelu Paradise". W wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o relacjach, które nie przetrwały próby czasu oraz o hucznie komentowanym związku Davida i Angeliki. Jeszcze w Panamie pojawiły się ich pierwsze problemy?

Hanna Balcerzak z "HP" o relacji z Angeliką

Hania Balcerzak i Angelika Nowicka spotkały się w "Hotelu Paradise" i niemal od razu zadeklarowały przyjaźń. Razem spędzały czas, omawiały bieżące tematy i zastanawiały się jak najdłużej przetrwać w rajskim hotelu. Niestety tuż po zakończeniu emisji programu media obiegła wiadomość, że panie nie pałają już do siebie sympatią. Jak jest naprawdę? 

- Jeżeli chodzi o Angelikę, to nasze drogi się rozeszły. Czasami popiszemy sobie i porozmawiamy, ale nie jest to już na takim poziomie, na jakim było w "Hotelu Paradise" - powiedziała Hania w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz. 

Hanna Balcerzak z "HP" o związku Angeliki i Davida

Uczestniczka rajskiego show opowiedziała także, jak z jej perspektywy wyglądał związek Angeliki i Davida. Przyznała, że choć na początku widziała w nim ogromny potencjał, jeszcze na panamskim lotnisku zaczęły pojawiać się między nimi niesnaski, które zwiastowały rychłe zakończenie relacji. 

- Ja na początku obstawiałam, że im się uda, ale zauważyłam, że już na lotnisku były pierwsze zgrzyty, więc można się było tego spodziewać. Ja jeszcze jak miałam bliższy kontakt z Angeliką, to bardzo dużo z nią rozmawiałam na ten temat. Jakiś czas temu spotkałam się z Davidem i on przedstawił mi też swoją stronę, więc nie za bardzo chciałabym się wypowiadać. Miałam dobry kontakt z Angeliką, teraz też z Davem złapałam dobrą relację, więc jednak wolałabym pozostawić to bez większej oceny - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Reporter: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości