Hania namawia Magdę na tajny plan. "Wtedy 'K' byłaby z 'M'" [BONUSY Z RAJU]

Hania i Magda z "HP"
Hania i Magda z "HP" obmyśliły tajny plan. Tego nie było w odcinku
Źródło: player.pl
Do panamskiej willi powróciła niedawno jedna z najbardziej lubianych i wyczekiwanych par - Grzegorz i Magda. Niestety ich sielanka nie trwała długo. Na drodze do ich szczęścia stanęły strategie, pomówienia i brak zaufania. W materiałach, które nie zostały wyemitowane w telewizji, pokazano wymowne spotkanie Hani i Magdy. Udało im się wcielić w życie plan na wygraną?

W "Bonusach z raju" internauci często mogą zobaczyć dodatkowe materiały, które znacząco wpływają na losy bohaterów programu. To właśnie tam pokazano rozmowę Magdy i Hani, które umówiły się, że gdy tylko będą miały taką możliwość - chcą osłabić pozycję jednej z koleżanek. 

"Hotel Paradise 6". Magda i Hania planują osłabienie par 

Powrót Grzegorza i Magdy do programu sprawił, że uczestnicy poczuli mocniej zew rywalizacji i emocje związane z nadchodzącym finałem. Tuż obok przyjacielskiej pary Moniki i Mikołaja oraz miłosnej relacji Davida i Angeliki, był to najmocniejszy duet, który mógł bezpośrednio zagrozić ich szansie na finał. Niestety rozłąka poza bramami panamskiego raju nie wpłynęła dobrze na ich związek, a w miejscu rozpalającego uczucia pojawiły się wątpliwości. 

"Ja teraz nie jestem pewna Grzesia" - powiedziała Magda w prywatnej rozmowie z Hanią. 

To zdanie zapoczątkowało proces obmyślania planu wzmocnienia swojej pozycji w programie. Hania i Magda zdecydowały, że jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie sobie finału, będzie osłabienie pozycji uczestniczki określanej tajemniczo jako "M". 

"Nie wiem, czy nie lepiej zrobić tak, że osłabić 'M'. Wtedy 'K' byłaby z 'M', a 'M' byłaby w singlówce. Oni się nie dogadają i 'M' wróci do 'M', ale osłabiamy 'M' w konkurencjach. I będziemy mieć szansę na wygranie. Tu o to chodzi" - powiedziała Hania. 

"Hotel Paradise 6". Relacja Grzegorza i Magdy 

Relacja Grzegorza i Magdy przypominała na początku romantyczny film, w którym dwójka pisanych sobie osób znalazła się na rajskiej wyspie. Niespodziewaną decyzją innych ich drogi zostały rozdzielone. I gdy oboje znów przekroczyli bramy "Hotelu Paradise", a wszyscy czekali na wielki, szczęśliwy finał, w ich związek wkradły się kolejne nieporozumienia.

Para stwierdziła, że ma problemy z zaufaniem i wzajemnie widzi, że ich postrzeganie tej relacji się zmieniło. Nie pomogły też spekulacje Marka i Dawida, którzy dali Magdzie do zrozumienia, że intencje Grzegorza nie zawsze mogły być tak szczere, jak zapowiadał. 

Czy Magda i Grzegorz znajdą nić porozumienia a ich związek rozkwitnie na nowo? Kto znajdzie się w finałowym tygodniu "Hotelu Paradise"? Program możecie oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7 o godzinie 20:35 oraz w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości