Hanna Balcerzak z "Hotel Paradise 6". Kim jest i czym się zajmuje?

Hanna Balcerzak z HP
Hanna Balcerzak - "Hotel Paradise 6"
Źródło: Materiały prasowe
Hanna Balcerzak to uczestniczka 6. edycji "Hotelu Paradise". Twardo stąpa po ziemi i choć była rozpieszczana jako dziecko, ceni sobie niezależność. W przeciwnikach szuka słabych punktów i wykorzystuje je w najmniej oczekiwanym momencie. Jak poradzi sobie z grą w gorącej Panamie? 

Hanna Balcerzak pojawi się na ekranach telewizorów już 29 sierpnia jako jedna z uczestniczek nowego sezonu "Hotelu Paradise". Jak wyznała, ma za sobą trudne i burzliwe relacje, ale nie zamyka się przez to na nowe uczucie. Czy w rajskim hotelu odnajdzie swoją miłość? 

Hanna Balcerzak - "Hotel Pareadise 6". Życie prywatne i kariera

Hanna Balcerzak ma 23 lata i pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. To właśnie tam pracuje w salonie kosmetycznym i butiku. Jako dziecko skupiała na sobie całą uwagę rodziców, przez co jak twierdzi - była rozpieszczana. Mimo dóbr materialnych jej życie było pełne zasad i reguł. To spowodowało, że mając, 18 lat postanowiła, że się usamodzielni. 

Hannę możecie znaleźć na Instagramie pod nazwą @hania.hotelparadise6.

Hanna Balcerzak
Hanna Balcerzak z "Hotelu Paradise 6". Kim jest?
Hanna Balcerzak
Źródło: Materiały prasowe

Uczestniczka "Hotelu Paradise 6" deklaruje, że żadnej pracy się nie boi. Marzy o stworzeniu własnego, kosmetycznego imperium. Pasjonuje się jazdą konną i uwielbia stawiać na swoim. Hanna Balcerzak dokładnie obserwuje przeciwników i szuka ich słabych punktów, by w razie konkurencji lub zagrożenia uderzyć ze zdwojoną siłą. Te umiejętności sprawią, że zajdzie daleko w panamskim show? 

K EL Dursi, sekrety urody i biustu
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

Hanna Balcerzak - "Hotel Paradise 6". Miłość i związki 

Hanna Balcerzak wyznała, że ma za sobą dwie poważne relacje. Choć pokładała w nie duże nadzieje, obie zakończyły się burzliwym rozstaniem. To sprawiło, że w kontaktach damsko-męskich stała się ostrożniejsza i mniej ufna. Nie oznacza to jednak, że całkowicie zamknęła się na nową miłość. 

Hanna Balcerzak
Hanna Balcerzak. Jaka jest nowa uczestniczka "HP"?
Hanna Balcerzak
Źródło: Materiały prasowe

Jaki jest ideał Hanny Balcerzak? To wysoki brunet z zarostem. Jej partner musi łączyć w sobie cechy przyjaciela i męża a związek powinien być oparty na odpowiedzialności i szczerości. 

"Hotel Paradise" wraca na antenę TVN 7 już 29 sierpnia. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości