"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy premiera nowego sezonu w TVN i Playerze?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy premiera w TV i Playerze?
"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy premiera w TV i Playerze?
Źródło: TVN/Shutterstock
"Ślub od pierwszego wejrzenia" po raz kolejny połączy trzy pary nieznajomych szukających prawdziwej miłości. Czy tym razem zostaną ze sobą "póki śmierć ich nie rozłączy"?

Jesienią "Ślub od pierwszego wejrzenia" wraca z 8. sezonem. Czy twórcy przygotowali dla nas jeszcze jakieś nowości? Dowiemy się już wkrótce!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - nowy sezon

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowili zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców. Już jesienią zobaczymy kolejny sezon programu, który połączy węzłem małżeńskim trzy nowe pary nieznajomych. Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń setkach rozmów oraz badań psychologowie dobrali trzy pary ludzi, którzy pasują do siebie nie tylko charakterologicznie, ale także fizycznie.

30-dniowy eksperyment tradycyjnie zacznie się od ślubu, na którym uczestnicy po raz pierwszy zobaczą swoich przyszłych małżonków. Po hucznym weselu przyjdzie czas na codzienność, a ta zweryfikuje ich, powstały w odważnych okolicznościach, związek. Po miesiącu każda z par zadecyduje, czy pozostaje w małżeństwie, czy ogłasza fiasko eksperymentu i wnosi o rozwód.

W zeszłym sezonie eksperyment zakończył się rozstaniem w przypadku wszystkich trzech par. Czy nowi uczestnicy będą mieli więcej szczęścia?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - eksperci

W 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zobaczymy już Bogusława Pawłowskiego. Ekspertkami nadal pozostaną Magdalena Chorzewska i Karolina Tuchalska-Siermińska. To one dadzą szóstce nowych singli możliwość stworzenia nowego, być może bardzo szczęśliwego, rozdziału w ich życiu. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 8. Zapowiedź

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy premiera nowego sezonu w TV i Playerze? Daty i dni emisji

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - sezon 8. w Playerze już od 6 września. W TVN program będzie można oglądać w każdy wtorek o godzinie 21.35. Start 6 września.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Shutterstock

podziel się:

Pozostałe wiadomości