Katarzyna Sokołowska pokazała sesję w ciąży. "Niepublikowane. Piękny czas"

Katarzyna Sokołowska pokazała niepublikowane zdjęcia z okresu ciąży
Katarzyna Sokołowska pokazała niepublikowane zdjęcia z okresu ciąży
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy przytuliła swoje dziecko miesiąc temu. Jurorka "Top Model" pochwaliła się swoim szczęściem na Instagramie. Wcześniej publikowała niewiele zdjęć w ciąży. Teraz pokazała fotografie, które zrobiono jej, gdy nosiła synka pod sercem. Fani reżyserki pokazów mody mogli zobaczyć efekty pięknej sesji zdjęciowej nad morzem. Zachwyciła się nią również Lara Gessler.

Katarzyna Sokołowska na początku ukrywała swoją ciążę. W okolicy Wielkanocy ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a wtedy jej fani dostrzegli zaokrąglony brzuszek. Jurorka "Top Model" słynie z elegancji. Pokazywała już fotografie, na których podkreślała, że jest w ciąży, ale teraz opublikowała nowe zdjęcia.

Katarzyna Sokołowska pokazała, jak wyglądała w czasie ciąży. Nowe zdjęcia

"Niepublikowane. Piękny czas" - pochwaliła się Katarzyna Sokołowska na Instagramie. Na wspomnianych nowych fotografiach widzimy gwiazdę nad morzem. Jest to bardzo naturalna sesja, bez zbędnych dodatków. Tylko nadmorski krajobraz i piękna przyszła mama, ubrana w białą sukienkę z falbankami na ramionach. Na fotografie zwróciła uwagę Lara Gessler, która sama słynie z bardzo oryginalnych sesji zdjęciowych w ciąży. Córka Magdy Gessler spodziewa się teraz drugiego dziecka. Za pierwszym razem zaskoczyła fanów, gdy pozowała nago na ulicy. W drugiej ciąży też zaszalała. Sprawdźcie, jak pozowała w jeziorze.

"Wspaniała! Cieszę się, że mogłyśmy dzielić te nasze ciąże" - skomentowała Lara Gessler.

"Przepiękna sesja i cudowna pamiątka z tego wspaniałego okresu w pani życiu. Równie zachwycająca kreacja" - napisała internautka.

"Jedyne zdjęcia z sesji brzuszkowych, które mi się podobają!" - pochwalił ktoś inny.

Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Czy Katarzyna Sokołowska pokaże twarz dziecka?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Synek Katarzyny Sokołowskiej ma na imię Iwo Lew. To Marcin Tyszka jako pierwszy zdradził imię dziecka swojej przyjaciółki z programu "Top Model". Reżyserka pokazów pojawiła się na spotkaniu prasowym zwiastującym nowy sezon programu. Opowiedziała o tym, dlaczego przez całą ciążę mogła pracować.

- Na planie "Top Model" byłam jeszcze w całości, myślę, że to kwestia dobrej atmosfery. Przerabialiśmy już ciążę Joasi, więc jurorzy też byli zaznajomieni z sytuacją. Organizacyjnie produkcja tutaj umiała nie forsować mnie w sytuacjach ekstremalnych, bo wiadomo, że takie się czasami zdarzają, a teraz to ja muszę zadbać o to, żeby faktycznie móc pogodzić dziecko z pracą — wyznała w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl. Cały wywiad TUTAJ.

Na razie Katarzyna Sokołowska nie pokazuje swojego maleństwa w całości. Zwraca uwagę na to, by na zdjęciach nie była widoczna twarz dziecka. Na udostępnianych przez nią fotografiach widzimy głównie stópki chłopczyka. Jednak, jak wyjaśniła w rozmowie z naszym serwisem, nie chce stawiać jednoznacznie sprawy. Być może wkrótce ujrzymy twarz jej synka.

- Nie mam pojęcia, nie planuję niczego za moją pociechę ani za mnie, bo nie wiem, co się wydarzy. Hormony szaleją, każda mama jest bardzo szczęśliwa. Jedna mama podejmuje spontanicznie decyzje, żeby pokazać, inna znowu nie. Nie próbujmy wkładać wszystkiego w jedne ramy. Więc poczekam, zobaczę, zdecyduję na spokojnie i już - wytłumaczyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości