Monika z "HP" pokazała dwa zdjęcia z przeszłości. Zdradziła pewną tajemnicę

Autor:
Dagmara
Olszewska
Monika Schmidt z "Hotelu Paradise

"Hotel Paradise" dla wielu uczestników jest drabiną do świata sławy. Jednak niektórzy z nich swoją przygodę z show-biznesem zaczęli dużo wcześniej. Monika Schmidt, jedna z najbardziej charakterystycznych i lubianych mieszkanek panamskiej willi, pokazała zdjęcia z przeszłości. Od 13. roku życia pracowała jako modelka i przez wiele lat współpracowała z kilkukrotnym mistrzem świata.

Monika Schmidt to jedna z niewielu uczestniczek w całej historii "Hotelu Paradise", która dotarła do finałowego tygodnia, nie odpadając z show ani razu. Sympatię widzów zaskarbiła sobie szczerością i tym, w jaki sposób dąży do wyznaczonych celów. Niedawno w mediach społecznościowych przyznała, że od nastoletnich lat rozwija swoje pasje. Pokazała zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych. 

"Hotel Paradise 6" Monika występowała w roli modelki 

Monika Schmidt chętnie udziela się w mediach społecznościowych i choć chroni swoją prywatność, pokazała zdjęcia z domowego archiwum. Przyznała, że już jako dziecko pracowała w zawodzie modelki, a chodzenie w pokazach mody traktowała jak wielką przyjemność.

"Od 13. roku życia pracowałam jako modelka. Uwielbiałam chodzić po wybiegu" - napisała na Insta Stories. 

Monika Schmidt
Monika Schmidt pokazała zdjęcia z przeszłości. Pracowała jako modelka Monika Schmidt Źródło: Instagram

Udostępnione fotografie w kilka chwil obiegły sieć, a internauci zaczęli komentować to, jak uczestniczka panamskiego show prezentowała się w sesjach. 

"Monika, masz idealną urodę na modelkę" - napisała jedna z obserwatorek uczestniczki pod jednym z postów. 

"Widać, że czułaś się w tym, jak ryba w wodzie. Super sesje" - czytamy. 

Monika Schmidt z "HP" - czym zajmowała się wcześniej? 

Jest absolwentką koreanistyki. Na co dzień uczy Polaków języka koreańskiego, a Koreańczyków – polskiego. Promuje kulturę koreańską. Uwielbia uczyć się nowych języków, obecnie zgłębia turecki. Jej marzeniem jest zbudowanie własnej marki pielęgnacyjnej na bazie składników koreańskich i wypromowanie jej w Azji.

Monika już w pierwszych chwilach obecności w "Hotelu Paradise" opowiedziała o zamiłowaniu do kultury koreańskiej. W jednym z postów w mediach społecznościowych przyznała także, że pracowała tam z dziewięciokrotnym mistrzem świata Musclemanii, czyli jednym z formatów zawodów sylwetkowych. 

"Przyjaźnimy się do dzisiaj"- napisała pod wspólnym zdjęciem Monika.

Monika Schmidt
Monika Schmidt opowiedziała o swojej przeszłości Monika Schmidt Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dorota Nowakowska/TVN

Pozostałe wiadomości