Bonusy z Raju. Grzegorz ostro walczy o Monikę. "Podniecasz mnie"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Grzegorz i Monika w "Hotelu Paradise"

Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od wielkiego finału "Hotelu Paradise". Między uczestnikami coraz bardziej czuć napięcie, nerwy i zew rywalizacji. W materiałach, które nie zostały wyemitowane w telewizji, pokazano zaskakujące wyznanie Grześka do Moniki. Uważa, że jej relacja z Mikołajem jest braterska, a on może już teraz zaproponować jej dużo więcej. "Podniecasz mnie. Jesteś jedyną kobietą, która tutaj tak mnie działa".

Grzegorz Kasprzyk to jeden z nowych uczestników "Hotelu Paradise". Już na początku wyznał, że do programu zgłosił się z nadzieją na miłość. Nie tracąc ani chwili okazał zainteresowanie większości dziewczyn w rajskiej willi. To jednak Monika zrobiła na nim największe wrażenie. Czy panamski raj okaże się miejscem, gdzie zapoczątkuje się ich uczucie? 

"Hotel Paradise 6". Chłopaki ustalają strategię na Rajskie Rozdanie
"Hotel Paradise 6". Chłopaki ustalają strategię na Rajskie Rozdanie

"Hotel Paradise 6". Monika i Grzegorz stworzą parę? 

"Hotel Paradise" niejednokrotnie zaskoczył widzów przed telewizorami. Monika podczas jednej z rozmów poczuła dokładnie to samo, gdy usłyszała wyznanie Grzegorza. Powiedział jej bowiem, że mimo złudnego pierwszego wrażenia, uważa ją za najbardziej atrakcyjną i pociągającą kobietę w programie.

"Monika naprawdę mnie intryguje. Swoją osobowością potrafi wzbudzić we mnie emocje, których żadna inna dziewczyna we mnie tutaj nie wzbudza" - wyznał Grzegorz przed kamerami. 

Na podobne wyznanie zdecydował się podczas intymnej rozmowy z Moniką.

"Spanie z Klaudią to stracony czas. Bo po prostu śpimy. A my, gadalibyśmy do rana. Ja uwielbiam z Tobą rozmawiać. [...] Powtórzę raz jeszcze. To, co najbardziej podnieca mnie u kobiet to inteligencja. Nie wiem czemu tak mam. Podniecasz mnie. Jesteś jedyną kobietą, która tutaj tak mnie działa. Każdego dnia robisz na mnie wrażenie" - powiedział. 

Na reakcję Moniki nie trzeba było długo czekać. Choć wyraźnie zaznaczyła, że nie wierzy we wszystkie komplementy Grzegorza, zaciekawiła się jego spostrzeżeniami. Czy to początek rozłamu w jednej z najsilniejszych par w programie?

"Ona wie, że jak do mnie podejdzie, to będzie bezpieczna i jest absolutnie o tym przekonana. Jeżeli zależy jej na czymś więcej niż przyjacielska relacja z bratem Mikołajem, to zapraszam" - dodał Grzegorz w rozmowach przed kamerą. 

"Hotel Paradise 6" - Relacja Moniki i Mikołaja 

Monika od pierwszych chwil w "Hotelu Paradise" deklarowała, że wizualnie najbardziej z mężczyzn podoba się jej Mikołaj. Niestety przez pierwsze tygodnie jego para z Hanią była niemal nierozerwalna. Po wielu poważnych kłótniach zdecydowali, że czas na zmiany. Tym samym parę z Mikołajem zaczęła tworzyć Monika. Wspólnie odbyli kilka romantycznych randek, wygrywali zadania sportowe i konkursy. Według widzów formatu oboje oczekiwali jednak od tej relacji zupełnie innego rodzaju zażyłości. 

Czy Grzegorz wykorzysta przyjacielską relację Mikołaja i Moniki, by ich rozdzielić i zająć miejsce u jej boku? Nowe odcinki "Hotelu Paradise" możecie obejrzeć od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7 o godzinie 20:35 oraz w player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości