"Hotel Paradise 6". Pierwszy uczestnik odpada z programu po Rajskim Rozdaniu

"Hotel Paradise 6". Pierwszy uczestnik odpada  z programu!
"Hotel Paradise 6". Pierwszy uczestnik odpada z programu!
Źródło: TVN
Za nami pierwsze w tej edycji Rajskie Rozdanie. Żaden z panów nie chciał odpaść, więc najpierw zawalczyli o immunitet, a później zaczęli spiskować na temat strategii w czasie eliminacji. Komu udało się uniknąć opuszczenia programu?

Chłopaki z "Hotelu Paradise" zmierzyli się w sportowej konkurencji i walczyli o immunitet. Wśród przegranych znalazł się ten, który musiał opuścić tego wieczora hotel.

"Hotel Paradise 6" - pary na Rajskim Rozdaniu

Monika Schmidt stworzyła parę z nowym uczestnikiem Piotrem Czechowskim. Koło Szahiry Bisiorek na Rajskim Rozdaniu ustawił się Grzegorz Głuszcz. Mikołaj Grzybowski stanął tego wieczora koło Hani Balcerzak, a Adam Podwapiński wybrał Wiktorię Górę. Anastazja Pasternak stała się tego wieczora najbardziej rozchwytywana. Zgodnie z zapowiedziami wybrał ją Igor Kiełbowski, ale także Maciej Drosio, który został zablokowany przez Adama, rozgrywającego układ wymyślony wspólnie z Grzegorzem.

"Hotel Paradise 6". Chłopaki ustalają strategię na Rajskie Rozdanie

"Hotel Paradise 6" - kto odpadł z proogramu i kim był?

O tym, kto odejdzie z "Hotelu Paradise" decydowała na pierwszym Rajskim Rozdaniu Anastazja. Dziewczyna złapała już kontakt z Igorem, dlatego to jego ocaliła. Z programu musiał odejść Maciej Drosio. 27- latek wszedł do "Hotelu Paradise" po tym, jak Grzesiek postanowił wkręcić mieszkańców hotelu i oznajmił wszystkim, że odpadł z programu, a jego miejsce zajął właśnie Maciej. Uczestnik nie zabawił długo w hotelu.

"Hotel Paradise 6" - Rajskie Rozdanie
"Hotel Paradise 6" - Rajskie Rozdanie
Źródło: TVN

Maciej Drosio pochodzi z Józefowa, ale mieszka w Wielkiej Brytanii. Studiuje na Uniwersytecie Swansea w Walii, na kierunku Przedsiębiorczość i Innowacje. Jest także modelem. Pracuje dorywczo. Bierze udział w sesjach zdjęciowych oraz statystuje na planach filmowych. Maciej Drosio jest poliglotą. Mówi w siedmiu językach: angielskim, hiszpańskim, portugalskim, chińskim, rosyjskim, niemieckim i polskim.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości