Mikołaj o kulisach "Hotelu Paradise". Jak wyglądał casting? "Prawie jak rozmowa o pracę"

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise" urządził dla swoich obserwatorów na Instagramie zabawę w pytania i odpowiedzi, podczas której uchylił rąbek tajemnicy na temat castingu do programu. Jesteście ciekawi? Szczegóły poniżej.

Kulisy programów i tajemnice produkcji budzą ciekawość telewidzów od zawsze. Jak to zostało zrobione? Co dzieje się z jedzeniem z "Masterchefa"? Gdzie kręcony jest ulubiony serial? Jeśli wy również jesteście zainteresowani tym, jak to wygląda od kuchni, zapraszamy do obejrzenia naszego cyklu, w którym zabieramy Was na backstage produkcji stacji TVN. Pierwsze odcinki możecie obejrzeć TUTAJ.

A jak wygląda casting do "Hotelu Paradise"? Rąbek tajemnicy uchylił Mikołaj Grzybowski z 6. edycji programu. Zaintrygowani?

"Hotel Paradise". Jak wygląda casting do programu?

Mikołaj Grzybowski zorganizował na swoim profilu na Instagramie zabawę dla obserwatorów, tak zwane Q&A (z ang. questions and answers, czyli pytania i odpowiedzi). Jeden z internautów zapytał uczestnika szóstej edycji "Hotelu Paradise" o to, jak wyglądał casting.

"Wyglądał prawie jak zwyczajna rozmowa o pracę. Trzeba było opowiedzieć o sobie - jednym słowem siebie sprzedać. Do tego kilka pytań o imprezy, dziewczyny, alkohol, no i sylwetka" - czytamy.

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"
Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise" o castingu do programu Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise" Źródło: instagram.com/miki.hotelparadise6/
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, praca, skąd pochodzi

Mikołaj Grzybowski ma 24 lata i pochodzi z Bydgoszczy. To młody przedsiębiorca, który od niedawna prowadzi własną działalność w branży e-commerce. Poszukuje nowych, niszowych produktów i buduje dla nich strategię marketingowo- sprzedażową. Z tym wiąże swoją przyszłość. Marzy o wypromowaniu swojej marki, kilku produktów i posiadaniu własnego sklepu internetowego, dlatego pracuje kilkanaście godzin dziennie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Dorota Nowakowska/TVN

Pozostałe wiadomości